نظافت منزل اقدسیه

یکی از فعالیتهای شرکت نظافتی ریزه کار انجام امور نظافتی منزل در اقدسیه تهران است. امروزه با مدرن شدن نوع زندگی دیگر فرصت چندانی برای نظافت منزل باقی نمیماند. بخصوص در شهر تهران که اکثر زوجها شاغل بوده و بیشتر زمان خود را در خارج از منزل سپری میکنند. یکی از دغدغه های این خانواده ها تمیزکاری و نظافت منزل است. شرکت نظافتی ریزه کار با ارائه خدمات مربوط به نظافت منزل از جمله شستشوی راه پله ها، پنجره ها، سرویس بهداشتی و سایر امور منزل در خدمت ساکنین اقدسیه میباشد.

خانواده های عزیز میتوانند با خاطری اسوده نسبت به دریافت به موقع و صحیح، امور نظافتی منزل خود را به ما بسپارند.

اگر شما ساکن منطقه اقدسیه میباشید میتوانید با شرکت ریزه کار تماس گرفته و سوالات خود را در زمینه انجام امور نظافتی منزل و انواع خدمات نظافتی بپرسید.

نظافت منزل و اهمیت آن

همان طور که میدانید منزل برای هر فرد، از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین جهت محیط منزل باید همواره تمییز بوده و از انواع الودگی ها دور باشد.

یکی از مواردی که باعث ایجاد حس ارامش و اسایش در محیط منزل میشود نظافت صحیح و اصولی ان است. همچنین واضح است که نظافت منزل با بهداشت و سلامت اعضای خانواده ارتباط مستقیم دارد. علاوه بر مواردی که به انها اشاره شد نظافت صحیح منزل میتواند جلوه زیبایی به محل زندگی داده و حس ارامش و اسایش را برای اهالی منزل به ارمغان اورد.

چه زمانی باید با شرکت نظافتی تماس گرفت؟

بسیاری از افراد تصور میکنند که تنها موقع خانه تکانی پایان سال و یا با تغییر فصل لازم است از خدمات شرکتهای نظافتی استفاده کنند. اما حقیقت این است که حتی برای امور نظافتی سبک هم میتوانید از انواع خدمات ارائه شده توسط شرکتهای نظافتی منزل استفاده کنید.

 1. اگر شما در برج یا اپارتمان زندگی میکنید و یا حتی ساکن منزل ویلایی هستید اما در محل زندگی شما راه پله وجود دارد بهتر است بدانید که یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت نظافتی ریزه کار شستشوی انواع راه پله میباشد. همچنین شستشوی حیاط یکی از مواردی است که زمان و انرژی زیادی میطلبد. به خصوص زمانی که حیاط بزرگ باشد شستشوی ان ممکن است هزینه بر هم باشد. چون اگر شستشوی حیاط به صورت غیراصولی انجام شود ممکن است اب زیادی مصرف شود. این کار علاوه بر اینکه باعث افزایش هزینه اب مصرفی شما خواهد شد کار صحیحی نبوده و باعث اتلاف اب شرب شهری خواهد شد.
 2. اصولا افرادی که برای نظافت منزل شما از طرف شرکتهای نظافتی فرستاده میشوند اموزش دیده هستند و با شستشوی اصولی اشنایی دارند. این افراد با کمک تجهیزاتی که دارند میتوانند به بهترین شکل امور نظافتی منزل شما را انجام دهند.
 3. نظافت غیراصولی منزل ممکن است به خسارتهای مالی و جانی منجر شود. حتما شما هم دیده اید که بسیاری از خانمها بدلیل تمییزکاری و شستشوی مداوم دچار کمردرد و یا مشکلات دیگری شده اند.
 4. نیاز به شرکتهای نظافتی منزل بخصوص زمانی که خانم شاغل باشد بیشتر احساس میشود. خانمهای شاغل تمایل دارند از فرصت حضور در منزل برای استراحت و همنشینی با اعضای خانواده استفاده کنند و وقتی برای تمییزکاری کلی منزل ندارند.
 5. بسیاری از افراد با وجود اینکه زمان زیادی صرف نظافت منزل میکنند بدلیل اینکه با نظافت اصولی اشنایی کامل ندارند بازده خوبی دریافت نمیکنند و ممکن است باعث اسیب رساندن به وسایل منزل شوند.

نظافت منزل شامل چه مواردی  میشود؟

شما میتوانید با استفاده از خدمات نظافتی شرکت ریزه کار به بهترین شکل امور نظافتی منزل خود را انجام دهید. شستشوی فرش، موکت، انواع مختلف لباس، ظرف، شستشوی کف و دیوارها، نظافت حمام و سرویس بهداشتی و همچنین نظافت راه پله و اسانسور و پارکینگ از جمله خدمات ارائه شده توسط شرکتهای نظافتی منزل هستند.استفاده از خدمات شرکت نظافت منزل دارای قیمتهای متفاوتی هستند که به صورت ساعتی محاسبه میشوند و به مواردی از جمله نوع خدمات نظافتی، زمان درخواست امور نظافتی، جنسیت نظافتچی، محلی که قرار است نظافت شود و مواردی از این دست بستگی دارد.

شما میتوانید با شرکت ریزه کار تماس گرفته و از قیمت انواع خدمات نظافتی منزل در اقدسیه اگاه شوید. شرکت ریزه کار با ارائه خدمات نظافتی منزل در اقدسیه با منصفانه ترین قیمت و بالاترین کیفیت در خدمت ساکنین اقدسیه است.

نکات قابل توجه و مهم برای مشتریان

 • اگر شما قصد دارید برای نظافت منزل خود از خدمات شرکتهای نظافت منزل استفاده کنید بهتر است نکاتی که در ادامه مطرح میشود را بخوبی رعایت کنید تا در زمانی کوتاهتر و با کیفیت بهتری امور نظافتی منزل شما انجام شود.
 • شما باید پیش از شروع نظافت حتما به طور کامل مشخص کنید که کدام بخشها نیاز به نظافت دارند. همچنین تجیهزات لازم برای نظافت را درخواست کرده و نکات مهم را گوشزد نمایید.
 • پیش از شروع کار به نظافتچی توصیه های لازم را داده و برای جلوگیری از بروز هر نوع مشکلی از او بخواهید که طبق توضیحات شما نکات ایمنی را رعایت کند. در هنگام نظافت برای جلوگیری از بر هم خوردن تمرکز نظافتچی بهتر است با او زیاد صحبت نکنید. همچنین باید در نظر داشته باشید که برخورد جدی همراه با صبر و خوشرویی میتواند باعث بالا رفتن کیفیت کار نظافتچی شود.
 • بهتر است زمانی که نظافتچی از طرف شرکت نظافتی به منزل شما فرستاده میشود پیش از انکه کار خود را شروع کند در مورد اموری که نسبت به ان حساس هستید، لوازم شکستنی، مواد خطرناکی که ممکن است در محیط وجود داشته باشند و همچنین رعایت کامل نکات ایمنی توضیحات کاملی به او ارائه کنید.
 • شما میتوانید با شرکت نظافتی ریزه کار تماس گرفته و از انها بخواهید مطابق با نحوه کار و نوع نظافت و همچنین مطابق با شرایط منزل و اهالی ان، نظافتچی اقا یا خانم به منزل شما بفرستند.
 • نظافتچیهای شرکت ریزه کار علاوه بر اینکه در امور نظافت منزل کاملا اموزش دیده و ماهر هستند امانتدار بوده و قابل اطمینان میباشند.
 • اصولا برای نظافت مجتمع های مسکونی در متراژ پایین از نیروهای خانم استفاده میشود. چون نظافتچیهای خانم در امور نظافت منزل دقت بالاتری داشته و کیفیت کار خوبی دارند. از طرف دیگر نظافتچی های مرد بیشتر برای نظافت اداره ها و ساختمانهای غیرمسکونی تقاضا میشوند. در هر صورت شما میتوانید مطابق با سلیقه خود و شرایطی که در منزل دارید درخواست نظافتچی اقا یا خانم نمایید.

صحبت پایانی

با توجه به تمامی مواردی که در این مقاله به ان اشاره کردیم امروزه استفاده از خدمات شرکتهای نظافت منزل میتواند شرایط بهتری را برای اهل منزل به وجود اورد. شرکت نظافتی ریزه کار با ارائه خدمات نظافتی منزل در اقدسیه همراه با کادر مجرب خود برای خدمت رسانی هر چه بهتر به مشتریان امادگی کامل دارد.