امروزه با افزایش روز افزون جمعیت کلان شهر ها و شهر های بزرگ مثل تهران، میزان تولید زباله خشک و تر زیاد شده و به دنبال آن مشکلات بهداشتی مربوط به حشرات و جوندگان موذی و زاد و ولد آن ها رشد چشمگیری داشته است. رهایی از شر هجوم جانوران موذی و حشرات مزاحم دغدغه اصلی بیشتر ساکنان شهرهای بزرگ و کوچک است. به غیر از خانه و منازل مسکونی ، مدارس، دانشگاه ها، شرکت های تجاری و ادارات مکان هایی هستند که انسان ساعات زیادی را در آنها سپری می کند. تمیزی محیط کار و تحصیل باعث آرامش خاطر بهتر می شود.

ظواهر در دنیای امروز بسیار مهم هستند . همانطور که تهیه مبلمان، لباس فرم و … اهمیت زیادی در بیزینس دارد، تمیزی و فضای امن باعث جلب اعتماد و جذب مشتری برای مدیران شرکت می شود.

 

سمپاشی حشرات موذی شرکت و اداره جات

سمپاشی حشرات موذی شرکت و اداره جات

 

سمپاشی شرکت توسط متخصصین بهداشت محیط

سمپاشی شرکت یکی از دغدغه‌های مهم برای صاحبان مشاغل و شرکت است. وجود حشرات و حیوانات موذی در شرکت و ساختمان‌های اداری ممکن است به چشم نیاید، اما آنها وجود دارد. این موجودات موذی مانند سوسک ریز آشپزخانه، ساس، کنه، موش و… به سرعت در حال رشد هستند. گاهی اوقات تنها راه رهایی از شر این جانوران استفاده از خدمات یک شرکت سمپاشی مانند ریزه کار است.

حشرات و جوندگانی مانند سوسک حمام سوسری آمریکایی ، سوسک ریز سوسری آلمانی ، مگس و انواع موش ها، از طریق لوله کشی فاضلاب شهری و محل دفع زباله ها و سطل های آشغال وارد مکان های مختلف می شوند. در عصر حاضر و با وجود تکنیک های نوین مبارزه با حشرات و جانوران موذی و پیشرفت های تجهیزات سمپاشی ، روش های قدیمی به هیچ وجه کنترل کننده نیستند. در بسیاری از منازل، ادارات، کارخانجات صنعتی و تولیدی با وجود خطرات شدید مسمومیت، سرطان، بیماری های ریوی و جهش های ژنتیکی، هنوز هم مسئولین بدون مراجعه به متخصصین این امر، اقدام به سمپاشی می کنند که به علت عدم اطلاع از نوع و ترکیب سموم، دستورالعمل های ایمنی و حفاظتی و خواص کشندگی سموم، در ۹۸ درصد موارد گزارشات، مسمومیت و انواع سرطان اتفاق می افتد.

مطمئنا شما هم عبارت “پیشگیری بهتر از درمان” را بسیار زیاد شنیده اید. شرکت های سمپاشی دانش بنیان مانند شرکت سمپاشی ریزه کار هم با چنین تفکری به افراد توصیه می کنند که تا حد ممکن با انجام اقدام های مورد نیاز، از ورود جانوران و حشرات موذی به محیط های اداری و خانه ها پیشگیری کنند.

 

رعایت این نکات، احتمال پخش شدن این موجودات موذی را در خانه، کارخانه و مکان های اداری را کاهش می دهد:

  • کاهش باقی مانده و ذرات مواد غذایی و پاکیزه سازی محیط خانه و کار
  • حذف مواد غیر ضروری مانند مقوا ، مجلات و روزنامه ها
  • خشک کردن اب تمامی بخش های آشپزخانه مانند سینک ظرفشویی به طور کامل
  • استفاده از توری در ورودی لوله ها و فاضلاب ها

 

اولویت ما تا حد امکان بهسازی و تمیز نگه داشتن محل کار شما است. اما در صورت  نیاز به سمپاشی، متخصصین ما با استفاده از سموم کاملا ایمن و دارای مجوز وزارت بهداشت و با اطلاعات کامل از نوع و ترکیب سموم اقدام به سمپاشی می کنند که این عمل، هیچگونه خطری برای انسان ها و موجودات غیر هدف ندارد. سمپاشی ریزه کار از تمام مسئولین و هموطنان محترم خواهشمند است که به هیچ عنوان به استفاده شخصی از هیچ نوع آفت کشی مبادرت نورزند و پس از مشورت با شرکت های مبارزه با حشرات و جانوران موذی و متخصصین این امر که دارای مدرک حشره شناسی پزشکی هستند، اقدام به کنترل آفات کنند.

خدمات سمپاشی شرکت با شرکت ریزه کار

  • سمپاشی شرکت ها و ادارات
  • سمپاشی ساختمان اداری و مسکونی
  • سمپاشی مورچه و موریانه
  • سمپاشی سوسک ریز و درشت
سمپاشی شرکت به صورت تخصصی

سمپاشی شرکت به صورت تخصصی

روش های مختلف سمپاشی شرکت

شیوه‌های مختلفی برای مبارزه با آفات و مقابله با موجودات موذی وجود دارد. استفاده از مواد آفت کش، یکی از این موارد است که در سمپاشی  شرکت‌ ها به مشتریان عرضه می گردد. آفت کش ها مواد شیمیایی هستند که برای از بین بردن یا آسیب رساندن به آفات کاربرد دارند. طراحی این مواد با تکنولوژی های روز دنیا انجام می شود. آفت کش ها می توانند ترکیبات متفاوتی، در طول دوره‌های مختلف استفاده داشته باشند. این تنوع، بر حسب منطقه ی مورد نظر و میزان تکامل آفت ها مشخص می‌ شود. ممکن است که به‌ دلیل اشتباه در عملیات سمپاشی، آفات ها در برابر سموم مقاومت داشته باشند. به‌ همین دلیل ترکیب مواد شیمیایی دیگر کارساز نبوده و ناچار باید از ترکیب های جدیدی برای این منظور تولید شوند. از آفت کش ها می توانیم برای کنترل حشرات در داخل و محل کار استفاده کنید. علف های هرز نیز به همین شیوه قابل کنترل می باشند و می‌توان محیط کار و زندگی پاکیزه و منظم تری را داشت. قارچ ها و کپک ها هم با این مواد از بین خواهند رفت و متخصصین شرکت‌ سمپاشی ریزه کار این امر را با بهترین مواد و به صرفه ترین قیمت برای شما انجام خواهند داد.

لازم به ذکر است که برای از بین بردن حشرات موذی ، سمپاشی شرکت مناسب تر می باشد. مخصوصا در فصل تابستان که گرما بیشتر حشراتی مانند سوسک و کک را به سمت شرکت ها روانه می کند.

 

نکات ایمنی که باید بعد از سمپاشی باید رعایت شود

زمان مناسب برای این که این کار انجام شود حتما باید توسط سمپاش و یا کسی که در این کار مهارت دارد مشخص شود. زیرا تمامی بخش های سمپاشی باید توسط کارشناسان حرفه ای انجام شود. شرکت ریزه کار با بهره گیری از توان متخصصان و کارشناسان خود در امر ضدعفونی منازل و حشرات مزاحم به شما این اطمینان را می دهد که ضد عفونی و کنترل آفات خانگی را با بهترین کیفیت و ضمانت برای شما عزیزان انجام دهد.

 

بهتر است بعد از انجام کار ضد عفونی اجازه بدهید تا سم خشک شود. زیرا سمی که دارای رطوبت است به راحتی میتواند باعث این شود که فرد مسموم شود. برای مثال در صورتی که شخصی آن را استشمام کند، سم می تواند مشکلات زیادی را برای فرد ایجاد کند. به همین دلیل باید بسیار مواظب باشید و هنگام سمپاشی شرکت یا محل کارتان اصلا در آن مکان حضور نداشته باشید. در شرکت ریزه کار، سمپاشی شرکت و محل کار شما با متد های روز دنیا در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد.

اگر در شرکت شما حیوانی وجود دارد، قبل و بعد از انجام این کار تا مدتی آن را از محیط کار خود دور نگه دارید، بعد از اینکه سمپاشی به اتمام رسید و وارد شرکت شدید، ابتدا تمامی پنجره ها را باز بگذارید و سپس هر گونه درزی که در شرکت وجود دارد را ببندید تا حشرات دوباره وارد محل کار شما نشوند. یادتان باشد در صورتی که خانم بارداری در آن محیط مشغول به کار است، تا چند روز بهتر است سرکار نیاید. مواد غذایی که شرکت وجود دارد را قبل از سمپاشی کاملا بسته بندی کنید یا اگر در انبار مواد غذایی دارید آن ها را خارج کرده و در جای دیگری دور از محل سمپاشی قرار دهید. و حتی الامکان تا چند روزی کارمندان در محل کار ناهار میل نفرمایند.

نکات ایمنی بعد از سمپاشی

نکات ایمنی بعد از سمپاشی

بهترین زمان سمپاشی شرکت

اما باید بدانید که مهمترین و بهترین شرایط زمانی که میتوانید سمپاشی شرکت  خود را آغاز کنید در فصل بهار است. حتما توجه داشته باشید که یک شرکت خدماتی منازل، باید ضد عفونی کردن را به شکل کاملا حرفه ای انجام بدهد. این نوع خدمات سمپاشی در این فصل باعث می شود که تا حدودی در فصول بعدی نیز گرفتار حشرات نشوید، البته اگر در این فصل نتوانستید سمپاشی منازل را انجام دهید می توانید تابستان این کار را انجام دهید. در هر صورت این کار را برای شرکت خود انجام دهید، زیرا حشرات موذی بیماری های زیادی را به همراه دارند و باعث مشکلات زیادی برای کارمندان می شوند و وقتی هوا گرم می شود باعث می شود که به سرعت حشرات ریز و چندش آور وارد شرکت شوند.

قیمت سمپاشی شرکت چگونه تعیین می‌شود؟

عامل قیمت جز یکی از فاکتورهای مهم در راهنمای انتخاب بهترین شرکت سمپاشی است. شرکت‌های سمپاشی اتحادیه و انجمن رسمی ندارند. بنابراین یک قیمت واحد برای خدمات شرکت‌ سمپاشی وجود ندارد و قیمت سمپاشی شرکت باتوجه به متراژ شرکت برای سمپاشی، نوع افت موجود در شرکت، نوع سمی به کار برده شده تعیین می‌شود و مطمئنا نسبت سمپاشی منازل گران تر است. ممکن است این شرکتها هزینه‌ای بیش از میانگین قیمت سمپاشی منزل درخواست کنند. که این امر تضمین کننده کیفیت خدمات سمپاشی شرکت آن‌هاست.