نفوذ آفات و حشرات در بیمارستان ها، موجب ایجاد معضلات جدی برای سلامتی بیماران و کادر درمان می شود و در واقع یکی از بزرگترین مشکلات بهداشتی  بیمارستان ها هستند. از این رو نظافت مستمر بخش های عمومی و خصوصی بیمارستان برای رعایت بهداشت کافی نبوده و بایستی سمپاشی بیمارستان در فواصل منظمی انجام شود. از آنجایی که بیمارستان ها و مراکز درمانی یکی از حساس ترین مکان ها هستند، نه تنها فضای داخلی بیمارستان، بلکه اطراف آن نیز باید سم پاشی شود.

شرکت سمپاشی بیمارستان ریزه کار که با راه حل های حرفه ای و کارشناسانه در خدمت شماست، لانه انواع حشرات و آفات را تشخیص داده و از نفوذ و تکثیر این موجودات به هر گوشه از بیمارستان جلوگیری می کند. به همین دلیل است که برای یافتن بهترین راه حل ها همیشه باید از متخصصان کمک بگیرید.

سمپاشی بیمارستان

سمپاشی بیمارستان

چه نوع حشراتی در بیمارستان ها یافت می شوند؟

گونه های آفات موجود در بیمارستان ها معمولا موش ها و حشراتی از قبیل پشه و مگس، ساس، مورچه، شپش، سوسک و … هستند. این آفات که اغلب در آشپزخانه ها ، انبار و توالت های بیمارستان لانه می گزینند، حتی می توانند ناقل میکروب ها و بیماری های کشنده ای باشند و جان بیماران و پرسنل را به خطر بیندازند.

به همین دلیل سمپاشی بیمارستان، یک موضوع بسیار حیاتی و جدی است که نیاز به توجه دارد. دقت داشته باشید که اقدامات خودسرانه مثل استفاده از اسپری های آفت کش موجود در بازار و … اصلا راهکار مناسبی برای مبارزه با حشرات موذی بیمارستانی نیستند و حتی این محصولات می توانند به اندازه خود آفات، برای محیط بیمارستان مضر باشند!! لذا کار سمپاشی را باید به شرکتی معتبر و کاربلد بسپارید.

در بسیاری از مکان های عمومی و پر رفت و آمد مانند بیمارستان ها، گسترش بسیاری از باکتری های منتقل شده از مجروحان یا خود فضای بیمارستان، تولید مثل حشرات و ظهور آفات زیادی ممکن است رخ دهد. به همین دلیل، سمپاشی چنین مراکزی، فرایندی است که تنها با به دست افراد حرفه ای و متخصص انجام می شود.

سمپاشی بیمارستان

سمپاشی بیمارستان

برنامه ی سمپاشی بیمارستان چگونه اجرا می شود؟

بیمارستان ها که به طور عمده محل کسانی هستند که در حساس ترین خط بین زندگی و مرگ قرار دارند، با دقت نظافت می شوند تا از بهداشت کامل اطمینان حاصل شود. اول از همه، نظافت عمومی انجام می شود و پس از آن، نقاط ورود و خروج حشرات موذی توسط تیم سمپاشی کشف و به بهترین شکل تجزیه و تحلیل می شود و برنامه شروع می شود.

سمپاشی بیمارستان در مناطق شلوغ شهر و بیمارستان های شلوغ و پر رفت و آمد بسیار ضروری است. بنابراین حتی اگر هیچ مشکل و حشره قابل مشاهده ای وجود نداشته باشد هم، سمپاشی امری ضروری و اجباری است تا از سلامت بسیاری از افراد حاضر در این مکان ها محافظت شود.

شرکت سمپاشی بیمارستان ریزه کار به شما این امکان را می دهد که آفات بیمارستانی را که می توانند فوق العاده خطرآفرین باشند، با مناسب ترین و ارزان ترین گزینه ها از نظر قیمت سمپاشی بیمارستانی، از بین ببرید.

کارشناسان ما که از سموم مخصوص مورد نیاز برای از بین بردن حشرات موذی و آفات مضر بیمارستانی استفاده می کنند، با بسیج همه امکانات فناوری، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

اکثر این سموم به مردم و محیط زیست آسیبی نمی رسانند، بی بو بوده و در زندگی افراد حاضر در بیمارستان اختلالی ایجاد نمی کنند. بنابراین، شرکت سمپاشی بیمارستان ریزه کار، به صورت تضمینی، بهداشت را در هر بخش بیمارستان به حداکثر می رساند.

راهکارهای حرفه ای در خدمات سمپاشی بیمارستان

در بیمارستان هایی که در صف مقدم مراکز درمانی قرار دارند، داشتن محیطی استریل و تمیز و عاری از هر گونه حشرات موذی، امری بسیار ضروری است. به همین دلیل ، سمپاشی بیمارستان هم برای از بین بردن آفات و جوندگان مشاهده شده در بیمارستان ها و هم برای پاکسازی محیط از باکتری ها و میکروب ها بسیار مهم است. حشرات و موش هایی که در بیمارستان ها مشاهده می شوند می توانند به طرق مختلفی وارد بخش های مختلف بیمارستان شوند و محیط گرم و مرطوب بیمارستان، فضا را برای رشد و تکثیر سریع این موجودات مضر و خطرناک مهیا می سازد. این وضعیت باعث می شود که به طور مرتب سمپاشی آفات در تمام موسسات بهداشتی، به ویژه در بیمارستان ها انجام شود. هم پاکسازی و هم سمپاشی برای جلوگیری از انتشار باکتری ها و ویروس های قابل انتقال از بیماران و ایجاد محیطی تمیز در بیمارستان ضروری است.

خدمات سمپاشی بیمارستان

خدمات سمپاشی بیمارستان

راهکارهای حرفه ای و و سموم مورد استفاده در خصوص سمپاشی بیمارستان بر اساس نوع حشرات و جوندگان مشاهده شده در این مکان تعیین می شود. به عنوان مثال؛ در صورت مشاهده آفات سوسک در بیمارستان، عموما از حشره کش های ژله ای استفاده می شود و نیازی به تخلیه بخش های سمپاشی شده نیست. در حالی که اگر علیه حشراتی مانند کک یا ساس هایی که خون را می مکند و ویروس ها را منتقل می کنند، برنامه سمپاشی اعمال شود، محل استفاده باید حداقل ۱۵ دقیقه خالی شود. برای داشتن عملیات موفق، باید به کیفیت سموم مورد استفاده، توجه ویژه ای کرد، اما باید اطمینان حاصل شود که آفت کش ها به هیچ وجه بر روی بیماران تاثیر سوئی نمی گذارند. در غیر این صورت، واکنشهای آلرژیک جدی یا عوارض خطرناکی ممکن است رخ دهد. حتی ممکن است در برخی بیماران مسمومیت ایجاد شود.

علاوه بر بیمارستان ها ، نباید فراموش کرد که در برنامه های مربوط به سمپاشی سایر مراکز بهداشتی و مراکز درمانی نباید از روش های فردی و خودسرانه استفاده کرد و این کار را حتما باید به یک شرکت سمپاشی بیمارستان معتبر و متخصص سپرد.

سمپاشی بیمارستان باید توسط کدام شرکت های سمپاشی انجام شود؟

برای سم پاشی بیمارستانی که نیاز به تیمی حرفه ای و متخصص دارد، دریافت خدمات از شرکت های سمپاشی که دارای تاییدیه وزارت بهداشت هستند و از سموم دفع آفاتی استفاده می کنند که به هیچ وجه به سلامت انسان ها آسیب نمی رساند، ضروری است. نباید به شرکتهایی که در زمینه کنترل آفات و حشرات در محیط بیمارستانی تجربه کافی را ندارند، اعتماد کرد. زیرا ، در صورتی که سمپاشی بیمارستانی به اشتباه انجام شود، ممکن است در برابر آفات ناموفق باشد و سلامت هزاران نفر را به خطر بیندازد.

شایان ذکر است که بیمارستان ها، داروخانه ها، مراکز بهداشتی، کلینیک ها و بسیاری از موسسات بهداشتی دیگر می توانند با یکبار دریافت خدمات سمپاشی از شر آفات و حشرات موذی از جمله سوسک ریز و فاضلابی، ساس، موریانه و … خلاص شوند، اما برای پایدار نگه داشتن این حفاظت، خدمات سمپاشی دوره ای، توسط تیم متخصص توصیه می شود.

شرکت سمپاشی بیمارستان ریزه کار

شرکت سمپاشی بیمارستان ریزه کار

سمپاشی بیمارستان را در چه فواصل زمانی باید تکرار کرد؟

عوامل تعیین کننده ای در تعیین دوره های سمپاشی بر اساس نوع فضا و محیط وجود دارد. یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین کننده فواصل سمپاشی و نیز  هزینه سمپاشی بیمارستان، تراکم آفات و حشرات در محیط مد نظر است. اگر آفت در محیطی بسیار متمرکز و تکثیر شده باشد، باید سمپاشی دوره ای در فواصل مکرر انجام شود تا آفت به طور کامل از بین برود و دیگر برنگردد. جدا از این، سه عامل در تعیین زمان دوره تعیین کننده است. این موارد به شرح زیر هستند:

  1. ویژگیهای محیطی که بیمارستان در آنجا واقع شده است.
  2. نوع آفت یافت شده
  3. ویژگی های آب و هوایی منطقه مورد نظر

خدمات دوره ای شرکت سمپاشی بیمارستان ریزه کار تحت کنترل و نظارت کارشناسان متخصص و کاربلد انجام می شود و زمان دوره نیز توسط کارشناسان ما تعیین می شود. زمان و تکنیک های مناسب برای اجرای سمپاشی بدون ایجاد اختلال در خدمات بیمارستان ها تعیین و پیاده سازی می شود. ما به شما ضمانت حفاظت مادام العمر می دهیم. لذا توصیه میشود برای رهایی کامل از شر آفات و حشرات موذی و عدم برخورد مجدد با آنها حتما از خدمات سمپاشی دوره ای شرکت سمپاشی بیمارستان ریزه کار استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات دوره ای سمپاشی بیمارستان، به آدرس سایت ریزه کار  مراجعه نمایید و با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت نمایید.

سمپاشی بیمارستان

سمپاشی بیمارستان

اهمیت سمپاشی بیمارستان

بیمارستانها موسسات خصوصی یا موسسات وابسته به دولت هستند که ما انسانها برای رهایی از بیماریها و بازیابی سلامتی خود به آنها مراجعه می کنیم. در صورت ابتلا به بیماری، امیدواریم با گذراندن روند درمان در این مراکز بهداشتی و استریل شده زندگی سالم تری داشته باشیم. اما حقیقت این است که، در بیمارستانهایی که مساحت وسیعی دارند، آفات و حشرات موذی می توانند مکانهای زیادی را برای مخفی شدن خود پیدا کنند.

بیمارستانها و سایر مراکز بهداشتی به دلیل خدماتی که ارائه می دهند باید دائما محیطی تمیز و عاری از هر گونه انگل و میکروب و آفات را فراهم کنند. باکتری هایی که توسط بیمارانی که به موسسات بهداشتی مراجعه می کنند، در محیط بیمارستان پخش میشوند و یا میکروب های هایی که توسط حشرات موذی انتقال می یابند، می توانند محیط ایمن و استریل بیمارستان را مختل کنند. این وضعیت  مستلزم این است که  فرایند سمپاشی بیمارستان به طور مرتب و با وسواس بالایی انجام شود.

اهمیت سمپاشی بیمارستان

اهمیت سمپاشی بیمارستان

روش ها و ملاحظات سمپاشی بیمارستان

شرکت های سمپاشی بیمارستان،  که بسته به شرایط محیط از سم پاشی به روش های مختلفی استفاده می کنند.  پس از تعیین وضعیت، مناسب ترین روش توسط کارشناسان حرفه ای انتخاب شده و با دقت اجرا می شود.

به طور کلی در مکانهای بسته ای مثل بیمارستان که به صورت مداوم در حال ارائه خدمات هستند، روش سمپاشی بدون بو ترجیح داده می شود. این روش سمپاشی بیمارستان به شما این امکان را می دهد که از شر آفات و جوندگان بدون نیاز به خروج بیماران و کارکنان از ساختمان و بدون ایجاد اختلال در کارهای روزمره خود، خلاص شوید.

بسیار مهم است سمومی که برای انجام فرایند سمپاشی مورد استفاده قرار می گیرند، دارای محتویاتی باشند که سلامت انسان را تهدید نکنند. شرکت ریزه کار از سموم مورد تایید وزارت بهداشت کشور استفاده می کند. لذا در سمپاشی بیمارستان،  هیچ خطری جان بیماران و پرسنل را تهدید نمی کند.

خدمات سمپاشی ارائه شده توسط این شرکت، بسیار قابل اعتماد، تضمینی و مقرون به صرفه است. با تماس با کارشناسان ما می توانید اطلاعات دقیقی در مورد  قیمت سمپاشی اقتصادی بیمارستان ها به دست آورید.

روش ها و ملاحظات سمپاشی بیمارستان

روش ها و ملاحظات سمپاشی بیمارستان

جمع بندی

در مورد بیمارستان ها که به عنوان یکی از حساس ترین حوزه های سلامت انسان شناخته می شوند، خدمات سمپاشی باید به صورت حرفه ای انجام شود. به ویژه برای بیمارستانی که افراد زیادی در طول روز ورود و خروج، آفاتی که در این مراکز لانه می کنند، سلامت انسان را به شدت تهدید می کنند.

به خصوص بیمارانی که ضعیف هستند و به تازگی از جراحی خارج شده اند، می توانند به سرعت تحت تاثیر میکروب ها و انگل هایی قرار گیرند که این حشرات ناقل آنها هستند. علاوه بر این سلامتی پرسنل بیمارستان نیز با خطرات جدی روبرو میشود. بنابراین، بسیار مهم است که با شرکتی که خدمات سمپاشی را  به صورت کاملا حرفه ای و با استفاده از سموم و تکنیک های تایید شده توسط وزارت بهداشت ارائه می دهد، همکاری نمایید.

در پروسه سمپاشی بیمارستان، بخش های مختلف بیمارستان به طور دقیق و کامل مورد بررسی و بازدید قرار می گیرد و قسمتهایی که آفات یا حشرات لانه کرده اند به روش های خاصی کشف و تعیین می شوند. سپس، سموم مخصوص این حشرات که به هیچ وجه بوی زننده ای ساطع نمی کنند و خطری برای سلامتی انسان ندارند، استفاده می شوند. دقت داشته باشید که انجام سمپاشی بیمارستان حداقل دوبار در سال، در آغاز و اواسط فصل تابستان اهمیت بیشتری پیدا می کند.

به این ترتیب، مشکلات مختلف بهداشتی که ممکن است رخ دهد به طور کامل برطرف می شود و بیماران ضعیف و کارکنان و پرسنل زحمتکش بیمارستان در محیطی کاملا تمیز زندگی می کنند. بیشتر از همه، توالت و جایی که داروها در آن قرار دارند و همچنین راهروها و اتاق های بیمارستان، باید مرتب تمیز و ضدعفونی شوند. امروزه، به لطف روشهای مختلف سمپاشی با از بین رفتن حشرات و آفات، به طور تضمینی لانه های آنها نیز از بیخ و بن از بین رفته و نابود میشود. شرکت سمپاشی ریزه کار با بیش از ۲۵ سال سابقه در زمینه سمپاشی بیمارستان خدمات خود را در زمینه از بین بردن آفات مختلف اعم از موش، سوسک، موریانه ، کنه، کک و… به صورت تضمینی و با هزینه ای مقرون به صرفه ارائه می دهد.