سمپاشی پشه یک روش معقول و مناسب است تا به صورت حرفه ای بتوانید از مشکلات آن خلاص شوید. پشه ها یکی از بدترین حشراتی هستند که مردم به ویژه با نزدیک شدن به فصول گرم سال و نوسانات هوا در فصل بهار و تابستان از آن رنج می برند.

بنا به اهمیت این موضوع قرار است در این پست راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهیم تا به شما در کنترل پشه ها کمک کنیم.

شرکت ریزه کار، یکی از بهترین شرکت ها برای کنترل و سمپاشی پشه به حساب می آید. قرار است شما را با خدمات این شرکت بیشتر آشنا کنیم.

پشه چه نوع حشره ایست؟

نام علمی پشه “Culicidae” است. این حشره از شاخه بندپایان راسته دو بال است. پشه  به دلیل نیش آزاردهنده اش، ممکن است بسیاری از بیماری های همه گیر و بیماری ها مانند مالاریا را از فردی به فرد دیگر یا از حیوانی به فرد دیگر منتقل کند.

پشه مانند پروانه مرحله پوست اندازی را طی می کند و تخم گذاری می کند تا به لارو تبدیل شود. سپس این مراحل ادامه می یابد تا لارو ها بالغ شوند.

پشه‌های ماده در هر بار حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ تخم می‌گذارند و این موضوع هر ۷ یا ۱۰ روز تکرار می شود. بچه های‌ آنها نیز از چند روز تا چند ماه طول می‌کشد تا از تخم خارج شوند.

به طور کلی اگر شرایط مناسب گرما و حفاظت برای آن فراهم شود در عرض چند روز از تخم بیرون می آید. البته پشه ها مدت طولانی نیز دوام نمی آورد و از بین می روند.

طول عمر یک پشه از گونه ای به گونه دیگر متفاوت است.  بهتر است بدانید، در طول گرمای تابستان، پشه های ماده نمی توانند بیش از دو هفته زندگی کنند.

نرها به طور کلی عمر کوتاه تری نسبت به ماده ها دارند. پشه هایی که بالغ هستند یا در مراحل رشد خود هستند طعمه آسانی برای بسیاری از حیوانات و پرندگان از جمله خفاش ها و ماهی ها هستند.

انواع پشه

انواع پشه

انواع پشه کدامند؟

انواع مختلفی از پشه ها وجود دارد، دانشمندان تخمین می زنند تا سه هزار گونه از این حشره ها در دنیا وجود دارد. زیست شناسان نیز گونه های پشه را در حدود سی و پنج جنس مختلف طبقه بندی می کنند.

پشه چون نمی تواند آرواره های خود را باز کند نمی تواند نیش بزند اما سوزن هایی را وارد پوست شکار می کند و از آن تغذیه می کند. البته گونه های مختلف پشه با روش های متفاوتی تغذیه می کنند.

پشه ها علیرغم اندازه کوچکشان، به نظر بیشتر از آنچه ما انتظار داریم باهوش هستند. طبق مطالعه اخیر که توسط روزنامه “Current Biology” منتشر شده است، پشه ای که در معرض خطر قرار می گیرد، بو را تشخیص می دهد و از این شخص دور می شود و دیگر به او حمله نمی کند، زیرا احساس می کند که تهدیدی برای زندگی او است.

از انواع مختلف پشه ها در سراسر دنیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پشه مالاریا
 • موشه
 • لینوس
 • پشه سفید
 • Anopheles
 • Aedes
 • پشه کولکس
 • پشه های آنوفل
 • پشه های آئدس
 • کولیستا
 • مانسونیا
 • پسوروفورا

 منبع تغذیه پشه ها چه چیزهایی هستند؟

منبع تغذیه پشه ها می تواند متفاوت باشد. برای مثال پشه های ماده از خون تغذیه می کنند زیرا برای تکمیل تولید و بلوغ تخم های آنها این ماده غذایی ضروری است. در حالی که پشه نر از شیره گیاهی و عصاره شهد گل تغذیه می کند.

پشه هایی هستند که در غذای خود تخصص دارند، به این معنی که برای تهیه غذای خود به یک منبع خاص وابسته هستند، مانند پرندگان، پستانداران، خزندگان یا دوزیستان.

مضرات پشه ها

مضرات پشه ها

نوع دیگر پشه ها غذای خود را عمدتاً از پرندگان در فصل بهار می گیرند و پس از آن به پستانداران روی می آورد. برخی از گونه ها در شب برای انجام فرآیند نیش فعال هستند، برخی دیگر در روز یا هنگام طلوع یا غروب خورشید.

پشه ها برای یافتن مکان ها و منابع غذایی خود برای نزدیک شدن به آنها به استفاده از بویایی و حس شیمیایی متوسل می شوند. این حس در پشه ها بسیار قوی بوده و به خوبی از آن استفاده می کنند.

قبل از سمپاشی پشه بهتر است بدانیم آنها در کجا تخم گذاری می کنند و منابع غذایی آنها در خانه کجاست. برای این کار شرکت ریزه کار از یک تیم متخصص استفاده می کند تا به صورت کامل روی آنها تحقیق کنند و به شکل حرفه ای آنها را از محیط زندگی شما حذف کنند. در ادامه بیشتر با این موضوع آشنا خواهیم شد.

مضرات پشه چیست؟

پشه ها ممکن است برای برخی افراد فقط یک حشره کوچک باشند که هیچ ضرری از آن وارد نیست، اما متأسفانه وجود پشه ها مضرات زیادی دارد، از جمله موارد زیر:

 • اول از همه، پشه ها پوست را تحریک می کنند، آن را حساس می کنند و احساس خارش را افزایش می دهند.
 • دوم، گسترش سریع عفونت، به ویژه عفونت آنفولانزا.
 • سوم، ایجاد بسیاری از بیماری ها از جمله: (تب نیل غربی، تب دنگی، زیکا، مالاریا،.) و بسیاری از بیماری های دیگر.

تمامی این آسیب ها باعث می شود که شرکت ریزه کار به منظور حفظ سلامت مشتریان خود، از روش های جدید سمپاشی استفاده کند.

خطرات پشه

خطرات پشه

بهترین زمان و فصل سمپاشی پشه

اگرچه پشه ها زود زاد و ولد می کنند و حشرات پراکنده ای هستند، اما در تمامی طول سال وجود ندارند. روش و مقدار حضور آنها  نیز هر از چند گاهی تغییر می کند. هر چه درجه حرارت بالاتر باشد، محیط مناسب تری برای پشه ها خواهد بود تا بتوانند رشد کنند. همچنین هر چه دمای هوا پایین تر باشد، پشه ها شروع به مردن و ناپدید شدن می کنند.

بهترین زمان برای سمپاشی پشه می تواند بهار و تابستان باشد، زیرا پشه ها در این فصل حضور بیشتری در محیط زندگی دارند و شروع به تخم ریزی می کنند.

البته شرکت ریزه کار با دانش، تجربه و نیز فرمول مخصوص خود می تواند به سادگی و با قیمت مناسب از گسترش و آسیب های احتمالی پشه ها در محل زندگی شما جلوگیری کند.

خدمات سمپاشی پشه شرکت ریزه کار

انواع مختلفی از روش ها و فرمول ها برای مقابله با پشه ها موجود است. برای نمونه از افزودنی های خاص گرفته تا اسپری های مختلف و دستگاه های الکتریکی. البته بهترین روش برای مقابله با چنین حشراتی را می توان سمپاشی دانست

با بررسی خدمات شرکت ریزه کار تعجب خواهید کرد که چگونه ما پشه هایی که باعث گزش دردناک و آسیب و انتقال بیماری می شوند برخورد می کنیم و آنها به طور کامل از بین می بریم. ما در این شرکت از موثرترین ماده در برابر طیف وسیعی از حشرات خونخوار استفاده می کنیم تا آنها را از بین ببریم.

اگر به دنبال بهترین شرکت سمپاشی پشه هستید، باید به شرکت ریزه کار مراجعه کنید. این شرکت یکی از اولین شرکت هایی است که علاقه مند به ارائه بهترین و بی خطر ترین و موثرترین خدمات برای از بین بردن حشرات بخصوص پشه هایی است که به طرز وحشتناکی رشد می کنند و در تمام گوشه و کنار خانه یا محل کار پخش می شوند.

سمپاشی پشه

سمپاشی پشه

شرکت ریزه کار برای سمپاشی پشه از سموم مختلف و ترکیبی مختص ریشه کنی پشه استفاده می کند.

مشتری عزیز؛ شرکت ریزه کار با راه حل جادویی برای از بین بردن دائمی پشه به شما کمک خواهد کرد، پس بهتر است به ما اعتماد کنید. خدمات این شرکت را می توان ارزشمند دانست زیرا باعث جلوگیری از بیماری های مختلف که توسط پشه انتقال می یابند می شوند.

هزینه سمپاشی پشه

آیا تا به حال در مورد دلایلی که منجر به انتشار پشه و مگس در داخل خانه می شود فکر کرده اید؟ دلایل متعددی وجود دارد که منجر به انتشار پشه ها و مگس ها در داخل خانه می شود و ممکن است ما بدون آگاهی آنها را ایجاد کنیم.البته هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

شرکت ریزه کار تمام توصیه ها و راهنمایی هایی لازم را به شما ارائه می دهد و در سمپاشی پشه با هزینه کم به شما کمک می کند.

هزینه سمپاشی پشه می تواند نسبت به مقدار مواد مورد استفاده و مساحت خانه شما متفاوت باشد. اما چیزی که اهمیت دارد ارزان بودن خدمات سمپاشی شرکت ریزه کار است و شما می توانید از این فرصت مناسب استفاده کنید.

تمامی خدمات شرکت ریزه کار اعم از سمپاشی پشه و سمپاشی مایت، با قیمت ارزان برای عموم مردم ارائه می شود. اگر می خواهید اشکال مختلف حشرات خانگی را بدون هیچ مشکلی از بین ببرید، توصیه می کنیم از خدمات ارزان قیمت شرکت ریزه کار استفاده کنید.

سمپاشی پشه

سمپاشی پشه

نتیجه گیری

برای یادگیری دقیق نحوه مبارزه با انواع حشرات خطرناک و غیر خطرناک خانگی مانند پشه، به شما توصیه می کنیم نگاهی به پست موجود بیندازید. در این پست ما به نکات مهم برای سمپاشی پشه و مبارزه  با این حشرات پرداخته ایم تا شناخت لازم برای خواننده به وجود بیاید.

نتیجه این است که برای مبارزه با این نوع حشرات شما باید از خدمات ارزان قیمت شرکت های معتبر مانند شرکت ریزه کار استفاده کنید. شرکت ریزه کار یک متخصص واقعی در مبارزه با انواع گونه های حشرات است و در سمپاشی پشه و سایر حشرات می تواند خدمات فوق العاده ارزشمند به مشتریان خود ارائه دهد.