سمپاشی موش های خانگی و موش های فاضلابی که به خانه ما هجوم آورده اند، از آنجایی که موش ها  قدرت تولید مثل بالایی دارند از اهمیت بسزایی برخوردار است و باید به سرعت انجام شود. شاید به این فکر کنید که خودتان می توانید از شر این موش ها خلاص شوید، ولی استفاده از سموم غیر کارشناسی و میزان بیشتر و یا کمتر از مقدار مورد نیاز باعث مقاوم شدن این موجودات و در نهایت منجر به هزینه های بیشتر می شود.

شرکت سمپاشی ریزه کار به عنوان یکی از بهترین شرکت های سمپاشی موش در پایتخت به صورت رایگان به شما مشاوره و با اعزام بهترین متخصصین سمپاشی شما را از شر این موجودات رها می سازد. استفاده از خدمات شرکت های سمپاشی غیر حرفه ای و گاها غیر مجاز ممکن است باعث مسمویت و بیماری اهل خانه شود. بهتر است برای از بین بردن موش ها با شرکت معتبر سمپاشی موش تماس بگیرید. با خواندن ادامه این مطلب اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سمپاشی موش

این روزها متاسفانه در بعضی از خانه ها به دلیل نزدیکی چاه فاضلاب یا لانه موش، موش در خانه هاغ ورود کرده و آسایش خانواده ها را از بین بردن است. برای از بین بردن موش های خانه بهترین راه حل سمپاشی موش است اما شما می توانید با راهکارهای دیگری نیز موش ها را از خانه خود بیرون کنید.

از طرفی دیگر پاندمی ویروس کرونا یا کووید ۲۰۱۹ باعث هجوم موش ها به خانه ها و فعالیت بیشتر آنها شده است. و در واقع کرونا باعت افزایش زیستگاه های موش ها و در نتیجه تولید مثل بیشتر آنها شده است (برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید). بنابراین برای از بین بردن موش ها و خلاصی از آنها استفاده از خدمات سمپاشی موش یک شرکت معتبر سمپاشی موش بهترین راهکار می باشد.

بیایید ابتدا با موش ها آشنا شویم.

موش ها جه نوع جانورانی هستند؟

به طور مشخص، موش ها دارای پوزه نوک تیز، گوش های گرد کوچک، دم پوسته پوسته به طول بدن و میزان تولید مثل بالا هستند. معروف ترین گونه موش، موش خانگی معمولی ( Mus musculus ) است. موش همچنین به عنوان حیوانات خانگی محبوب است. در بعضی جاها، انواع خاصی از موش های صحرایی به طور محلی رایج است. معروف است که آنها برای غذا و سرپناه به خانه ها حمله می کنند.

موش ها تحت راسته Rodentia طبقه بندی می شوند و موشهای معمولی در جنس Mus طبقه بندی می شوند.

اندازه موشهای خانگی که به عنوان حیوانات خانگی فروخته می شوند، تفاوت عمده ای با موش های مزاحم خانگی دارند. این امر ناشی از تولید مثل و شرایط مختلف در طبیعت است. شناخته شده ترین سویه موش، موش آزمایشگاهی سفید است. صفات یکنواخت تری دارد که متناسب با کاربرد آن در تحقیقات است. گربه ها، سگ های وحشی، روباه ها، پرندگان شکاری، مارها و حتی انواع خاصی از بندپایان شناخته شده اند که موش ها را شکار می کنند. با وجود این، جمعیت موش ها همچنان فراوان است. موش به دلیل سازگاری چشمگیر با هر محیطی، یکی از موفق ترین جنس های پستانداران است که امروزه روی زمین زندگی می کند.

سمپاشی موش فاضلابی

 

موش بینایی ضعیف خود را با حس شنوایی شدید جبران می کنند. آنها برای تعیین مکان غذا و جلوگیری از شکارچیان به حس بویایی خود بسنده می کنند. در طبیعت شناخته شده است که موش ها سوراخ های پیچیده ای می سازند. این سوراخ ها ورودی های بلندی دارند و مجهز به تونل های فرار هستند. حداقل در یک گونه، طراحی معماری سوراخ یک ویژگی ژنتیکی است.

۸ روش عالی برای خلاص شدن از شر موش ها

بهترین روش ها برای مقابله با هجوم موش در خانه خود را بیاموزید و اینکه چگونه این راه ها می تواند به شما کمک کند تا موش از خانه خارج شود.

چگونه از شر موش خلاص شویم

شرکت معتبر سمپاشی موش

یادگیری چگونگی خلاص شدن از شر  موش ها  با یک انتخاب ساده آغاز می شود: آیا می خواهید کارها را به روش آسان انجام دهید یا راه سخت؟ کمک به خلاص شدن از شر موش ها می تواند به سادگی تماس تلفنی با یک  متخصص کنترل آفات و سمپاشی موش باشد، در غیر این صورت به نظر می رسد شما در حال تعقیب موش های نامرئی در دیوارها هستید. برای آن افراد شجاع که می خواهند به تنهایی با این جوندگان ناقل بیماری روبرو شوند، در اینجا باید بدانید که چگونه می توانید از شر موش خلاص شوید.

۱٫ نقاط ورود را حذف کنید.

جلوگیری از ورود موش در خانه یا محافظت از جوندگان، روشی موثر برای جلوگیری از گسترش یا بروز آلودگی موش است. با حذف نقاط ورود و دسترسی آسان از خانه خود در برابر موش ها دفاع کنید. این به دلیل توانایی موش در فشردن خود به کوچکترین دهانه ها (یک چهارم اینچ و بالاتر) ممکن است دشوار باشد. یک قانون خوب این است که اگر بتوانید یک مداد را در یک شکاف یا سوراخ قرار دهید، یک موش از آن عبور می کند چرا که همانطور که گفتیم به راحتی می تواند از کوچکترین سوراخ ها عبور کند.

ترک های موجود در فونداسیون و همچنین سوراخ های دیواره ها، از جمله در مواردی که لوله ها و تجهیزات منفذ ایجاد می شود، مهر و موم کنید. پشم و پلمپ استیل در اینجا بسیار عالی عمل می کند. از استفاده از پلاستیک، لاستیک، چوب یا هر چیز دیگری که موش به راحتی می تواند به عنوان مهر و موم استفاده کند، خودداری کنید. برای ایجاد شکاف درب و پنجره از آب و هوا استفاده کنید و مطمئن شوید که در هنگام بسته شدن درب شما در برابر آستانه مهر و موم می کند.

۲٫ از تله های موش استفاده کنید.

بهترین راه برای کمک به خلاص شدن از شر موش ها در یک هجوم مداوم،  دام ها و تله های موش است. تله های چوبی کلاسیک کلاهبرداری برای موش های سبک تا متوسط ​​را انجام می دهند، اما به خاطر داشته باشید که بیشتر افراد هجوم موش ها را دست کم می گیرند. گذاشتن یک تله فقط برای یک موش غیر معمول نیست. همچنین قرار دادن انواع مختلفی از تله ها ایده خوبی است. از تله های طعمه ای، تله های زنده چند ضبط شده و تله های چسب در کنار تله های چوبی استفاده کنید. این به شما فرصت بیشتری در گیر انداختن همه موش ها می شود، زیرا برخی از آنها علاقه به انواع خاصی از تله ها را دارند و می دانند که چطور از آن ها جلوگیری کنند.

۳٫ بهترین طعمه را برای تله های موش انتخاب کنید.

شما می توانید از هر غذایی که موش ها در خانه شما خورده اند برای طعمه یا موارد مورد علاقه موش مانند شکلات، کره بادام زمینی، بیکن، بلغور جو دوسر، میوه خشک یا فندق استفاده کنید. هنگامی که آماده تنظیم تله طعمه دار هستید، طناب را با خط ماهیگیری یا نخ دندان به ماشه ببندید. این باعث می شود که موش ها بدون اینکه با طعمه روبرو شوند، آنچه به آنها می رسد را بدست آورند. همچنین می توانید طعمه را با چسب داغ محکم کنید. هر دو روز یکبار با طعمه تازه جایگزین کنید. اگر غذا کار نمی کند، می توانید از مواد تودرتو مانند پنبه یا پر استفاده کنید.

۴٫ قرار دادن مناسب تله های موش بسیار مهم است.

تله ها را عمود بر دیواره ها قرار دهید، در حالی که قسمت ماشه به سمت تخته پایه است. این باعث می شود که موش به طور مستقیم در امتداد دیواره ها بچرخد، به جای اینکه از جهت اشتباه از دام عبور کند، آن را زودهنگام تحریک کند. موش ها بیش از ۱۰ یا ۲۰ فوت از منابع غذایی و مناطق تودرتو (یعنی قلمرو آنها) فاصله ندارند، بنابراین تله ها را در هر جایی که موش یا علائم موش مشاهده می کنید، مانند مدفوع جوندگان یا “مالش” روی تخته های قرنیز و دیواره ها قرار دهید. مکانهای دام را هر دو روز یا تقریباً عوض کنید. موش ها به طور طبیعی کنجکاو هستند بنابراین مانند موش ها از تله جلوگیری نمی کنند.

۵٫ ایستگاه های طعمه گذاری.

ایستگاه های طعمه (بسته های طعمه) بسته های مهر و موم شده حاوی غذا یا طعمه های خاصی هستند. آنها معمولاً به صورت پلاستیکی، کاغذی یا سلفون بسته بندی می شوند و به موش ها اجازه می دهند به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشند و به طعمه تازه برسند. موش ها از این طعمه تغذیه می کنند و می میرند. اگرچه این محصولات برای خلاص شدن از شر موش ها مفید است، اما برای اطمینان از ایمنی شما، فرزندان و حیوانات خانگی شما بهتر است توسط متخصصان آموزش دیده آفات اداره شود. پس بهتر است برای اینکار بهتر است با شرکت های خدماتی سمپاشی تماس بگیرید.

تعرفه سمپاشی موش

۶٫ بهداشت خوب باعث خلاص شدن از شر موش نمی شود، اما بهداشت نامناسب آنها را به خود جلب می کند.

موش ها می توانند فقط با ۳ تا ۴ گرم غذا در روز زنده بمانند، بنابراین چند عدد خرده ریز در اینجا وجود دارد و همه آنها واقعاً نیاز دارند. کف خود را جاروبرقی کنید و مطمئن شوید که پیشخوان ها را پاک کرده، پس مانده ها، ریزه ها و هرگونه دسترسی به منابع غذایی را از بین می برید. مواد غذایی را در ظرف های شیشه ای یا ظروف ضد هوا نگهداری کنید. ایمن سازی زباله های خود را فراموش نکنید. موش ها دندان های برشی تیز دارند بنابراین می توانند تقریباً هر چیزی را بجوند، حتی در صورت ایجاد خلق و خوی بتن، بنابراین کیسه های پلاستیکی برای جوندگان گرسنه مناسب نیستند.

۷٫ با موشهای داخل خانه و بیرون دست و پنجه نرم کنید.

زباله های اطراف خانه خود را که موش ها می توانند مخفی شوند، بردارید. علف های هرز را به حداقل برسانید و با یافتن جوراب ها و مناطق لانه سازی آنها را از بین ببرید. اندود کردن پایه و اساس خانه خود با یک نوار سنگ ریزه سنگین روش خوبی برای جلوگیری از لانه سازی و جوش خوردن است. هرچه آوار و شلوغی اطراف خانه و اموال شما کمتر باشد، تشخیص علائم فعالیت جوندگان و متوقف ساختن موش های مرده در جای خود آسان تر است.

۸٫ گربه ها در مقابل موش ها.

بسیاری از گربه ها عاشق شکار موش هستند. بعضی از سگها حتی سرگرم می شوند. اگر حیوانات خانگی دارید، ممکن است بهترین راه برای گرفتن موش بدون بلند کردن انگشت باشد. اگر حیوانات خانگی ندارید، اکنون ممکن است زمان مناسبی برای توقف تماشای آنلاین فیلم های گربه و داشتن یکی از آنها در زندگی واقعی باشد. بسیاری از مزارع برای کنترل جمعیت موش خود از گربه های مزرعه یا انبار استفاده می کنند. البته، بعضی از حیوانات خانگی فقط نمی توانند موشها را اذیت کنند – و جای تعجب نیست که بسیاری از افراد بچه های خز خود را ناز می کنند.

هنوز هم برای خلاص شدن از شر آن موشهای مزاحم مشکل دارید؟ بهتر است با شرکت خدماتی ریزه کار تماس بگیرید و برای همیشه از شر موش های مزاحم خانگی خلاص شوید.

پاکسازی پس از ورود موش به خانه

قبل و حین تمیز کردن مناطق آلوده به جوندگانی مثل موش احتیاط کنید. قبل از تمیز کردن، موش را به دام بیندازید و راه های ورودی را ببندید تا اطمینان حاصل شود که هیچ جونده و موش دیگری وارد نمی شود. به دام انداختن آنها را به مدت یک هفته ادامه دهید تا مطمئن شوید هیچ جونده یا موشی در خانه شما وحود ندارد. اگر هیچ موشی را به دام نیانداختید، آلودگی فعال از بین رفته و زمان کافی سپری شده است تا دیگر ویروس عفونی در ادرار و فضله جوندگان یا مواد لانه ساز دیگر عفونی نباشد.

قبل از شروع پاکسازی فضا، حداقل ۳۰ دقیقه با باز کردن درها و پنجره ها فضا را تهویه کنید تا هوای تازه به منطقه وارد شود. از تهویه متقابل استفاده کنید و در طول دوره هواگیری منطقه را ترک کنید.

ابتدا ادرار و مدفوع را تمیز کنید.

 • هنگامی که شروع به تمیز کردن می کنید، مهم است که با جارو یا جاروبرقی فضولات، ادرار یا مواد لانه سازی گرد و غبار را به سایر مناطق خانه پخش نکنید.
 • هنگام تمیز کردن ادرار و مدفوع بعد از اتمام سمپاشی موش از دستکش لاستیکی، لاتکس یا وینیل استفاده کنید.
 • ادرار و مدفوع را با مواد ضد عفونی کننده یا مخلوط سفید کننده و آب بپاشید و بگذارید ۵ دقیقه خیس بخورد. غلظت پیشنهادی محلول سفید کننده ۱ قسمت سفید کننده تا ۱۰ قسمت آب است. هنگام استفاده از یک ضد عفونی کننده تجاری، طبق دستورالعمل سازنده روی برچسب برای زمان رقت و ضد عفونی، عمل کنید.
 • از یک حوله کاغذی برای برداشتن ادرار و مدفوع و دفع مواد زائد در زباله استفاده کنید.
 • بعد از اینکه فضولات و ادرار جوندگان برداشته شد، مواردی را که ممکن است توسط جوندگان یا ادرار و مدفوع آنها آلوده شده باشد، ضد عفونی کنید.
 • در مرحله بعدی، کل منطقه را تمیز و ضد عفونی کنید
 • کفپوش ها و میزهای شستشو را با محلول ضد عفونی کننده یا سفید کننده تمیز کنید.
 • مبلمان و تابلو فرش های تودوزی را تمیز یا شامپو کنید و شواهد حاکی از قرار گرفتن در معرض جوندگان است.
 • در صورت قرار گرفتن در معرض ادرار جوندگان یا مدفوع و زمانی که سمپاشی موش انجام شد، هرگونه ملافه و لباس را با مواد شوینده در آب گرم بشویید.
 • دست آخر، دستکش ها را برداشته و دست ها را با آب و صابون کاملاً بشویید (یا در صورت عدم دسترسی صابون و پاک نکردن صافی دست ها، از مالش دست بدون الکل بدون آب استفاده کنید).

از بین بردن لانه موش ها

 

 لانه و یا آشیانه جوندگان و موش ها را از بین ببرید.

 • هنگام پاکسازی جوندگان یا لانه های مرده از دستکش لاستیکی، لاتکس یا وینیل استفاده کنید.
 • جوندگان یا لانه مرده و اطراف آن را با مواد ضد عفونی کننده یا مخلوط سفید کننده و آب اسپری کنید.
 • قبل از اینکه با حوله کاغذی یا پارچه پاک کنید، جوندگان، مواد لانه سازی یا مدفوع را به مدت ۵ دقیقه در محلول خیس کنید.
 • جوندگان مرده یا مواد لانه ساز را در یک کیسه پلاستیکی قرار داده و محکم ببندید. کیسه کامل را در کیسه پلاستیکی دوم قرار دهید و مهر و موم کنید.
 • کیسه را درون سطل آشغال پوشانده شده ای که مرتباً خالی می شود، بیندازید.
 • دستکشها را برداشته و دستها را با آب و صابون کاملاً بشویید (یا در صورت عدم دسترسی صابون و پاک نبودن دست به صابون، از مالش دست بدون الکل بدون آب استفاده کنید).

کابین ها، کانکس ها، انبارها یا سایر ساختمان های فرعی

 • قبل از اقدام به تمیز کردن کابین ها، سوله ها، انبارها یا سایر ساختمان های فرعی بعد از انجام سمپاشی موش تمام درها و پنجره ها را به مدت ۳۰ دقیقه باز کنید. این اجازه می دهد هوای تازه وارد منطقه کار شود.
 • دستکش لاستیکی، لاتکس یا وینیل استفاده کنید و تمام ادرار جوندگان، فضله ها، لانه ها و جوندگان مرده را با استفاده از مواد ضد عفونی کننده یا مخلوط سفید کننده و آب تمیز کنید.
 • کفپوش ها را پاک کنید یا کفهای خاکی را با مواد ضد عفونی کننده یا مخلوط سفید کننده و آب اسپری کنید.
 • میزها، کابینت ها و کشوها را با مواد ضد عفونی کننده یا مخلوط سفید کننده و آب تمیز کنید.
 • اتاق زیر شیروانی، زیرزمین، فضای خزنده و سایر مناطق ذخیره سازی
 • قبل از تمیز کردن اتاق زیر شیروانی، زیرزمین ها، فضاهای خزنده و سایر مکان های ذخیره سازی، لازم است که با دام انداختن آلودگی جوندگان به طور کامل از بین برود. هنگامی که شواهدی از آلودگی وجود ندارد، حدود ۵ روز قبل از شروع تمیز کردن این مناطق صبر کنید. قبل از تمیز کردن فضا، حداقل ۳۰ دقیقه با باز کردن درها و پنجره ها محل را تهویه کنید تا هوای تازه وارد منطقه شود و هوای بالقوه آلوده از منطقه خارج شود. از تهویه متقابل استفاده کنید و در طول دوره هواگیری منطقه را ترک کنید.

 

سمپاشی موش در تهران

استفاده از سموم برای دفع حشرات موذی و حیوانات کوچکی مثل موش، پدیده تازه ‌ای نیست. سالیان است که مردم برای رهایی از شر حشرات مزاحم به طور مرتب خانه و محل کار خود را سمپاشی می کنند. نیاز گسترده‌ای که برای استفاده از سم در مناطق و ساختمان ‌های مختلف وجود دارد، سبب شده که روز به روز سموم با کیفیت‌ تری به بازار عرضه شود.

فاکتورهای متفاوتی وجود دارد که کیفیت و کارایی یک نوع سم را تعیین می‌کند. به طور کلی، یک سم خوب باید بتواند که به طور مؤثر و برای مدت طولانی، امکان زندگی و رشد حشرات موذی مورد نظر را از بین ببرد. اما نکته مهم این است که این سم قرار است در محل زندگی انسان استفاده شود. پس اثرات استفاده از آن در سلامتی نیز باید مد نظر باشد. هدف ما در شرکت ریزه کار، ارائه با کیفیت‌ترین سمومی است که با استفاده از آن‌ها علاوه بر خلاص شدن از تمام حشرات مزاحم، کمترین پیامدهای نامطلوب متوجه سلامت شما شود.

شما می توانید از طریق تلفن های تماس، با کارشناسان ما تماس گرفته و پس از مشاوره از خدمات سمپاشی موش ریزه کار برای پاکسازی کامل استفاده کنید.

سمپاشی موش ارزان

شرکت های زیادی هستند که گاها در قالب شرکت های معتبر سمپاشی شما را ترغیب به استفاده از خدمات خود با شعارهایی از قبیل سمپاشی ارزان، سمپاشی موش ارزان، سمپاشی ساس ارزان و … می نمایند. طبق ضرب المثل معروف “هیچ ارزانی بی علت نیست” باید توجه داشته باشید معمولا افراد تازه کار و کم تجربه و یا سودجو خدمات ارزان سمپاشی موش و دیگر حشرات موذی را پیشنهاد می کنند. استفاده از سموم غیر مجاز و خطرناک، استفاده سم بیش از حد، ارائه راهکارهای نامناسب که در نهایت منجر به مسمویت یا بازگشت دوباره بعد از سمپاشی موش میشود.

از بین بردن لانه موش ها و کلونی حشرات از مسائل مهم در سمپاشی حرفه ای می باشد. شرکت سمپاشی ریزه کار با استفاده از کارشناسان مجرب سمپاشی، مکان تولید مثل و مولدهای حشرات موذی را از بین می برد. و از این رو خدمات ما دارای ضمانت عدم بازگشت ۶ ماهه به صورت کتبی می باشد.

درباره شرکت سمپاشی ریزه کار

شرکت خدماتی و نظافتی ریزه کار در سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت کرده و از آن زمان مفتخر است در خدمت همشهریان عزیز تهرانی باشد. خدماتی از جمله نظافت منزل، نظافت راه پله پارکینگ و مشاعات منازل، آپارتمآن ها و برج های مسکونی، نظافت محل کار و اداره جات، اعزام نیروز نظافتی به صورت قراردادی و دائم، مهمانداری و پذیرایی از مجالس، سمپاشی موش و سوسک و دیگر حشرات موذی، سنگ سابی و کف سابی و … با نهایت کیفیت و بهترین قیمت در این شرکت انجام میگیرد.

بهترین شرکت سمپاشی موش در تهران

تماس با ما

آدرس : تهران خیابان آزادی، انتهای خیابان جیحون

تماس از تمام مناطق تهران ۰۲۱۵۳۱۶۲

شماره مدیریت     ۰۹۱۹۷۰۵۹۵۲۲