بهترین و مطمئن ترین راه برای از بین بردن عقرب ها سمپاشی کردن آنها توسط سم های کشنده میباشد. سمپاشی عقرب زمانی تضمین شده انجام می‌شود که توسط سمپاش های ماهر و حرفه‌ای با استفاده از سم های کشنده دارای مجوز انجام شود. شرکت سمپاشی تضمینی ریز کار با داشتن مجوز از وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی و با استفاده از سم های کشنده مجاز به همراه ابزار آلات روز سمپاشی می‌تواند سمپاشی عقرب را به صورت تضمینی برایتان انجام دهد.

برخی از خدمات شرکت سمپاشی تضمینی ریز کار برای از بین بردن و دفع آفت عقرب

  1. سمپاشی تضمینی عقرب خانه های ویلایی و آپارتمان های مسکونی قدیمی ساخت و به اصطلاح کلنگی با آغاز فصل های گرم سال
  2. خدمات سمپاشی عقرب تضمینی منازل و خانه های روستایی و حومه شهر تهران
  3. سمپاشی تضمینی برای محیط ها و مکان های مختلف شرکت ها و سازمان ها
  4. بررسی و ارزیابی و کارشناسی محیط های مد نظر برای سمپاشی قبل از انجام کار جهت انتخاب نوع سم ها و شیوه سمپاشی
  5. انجام کلیه خدمات به صورت خدمات در محل و حضور در سریعترین زمان ممکن و انجام کار در سریعترین زمان ممکن

عقرب چیست ؟

یکی از حشرات موذی و آفت هایی که با گرمتر شدن هوا به خصوص در مناطق گرم کشور خود را بیشتر نشان می دهد عقرب یا کژدم است. اگر در مورد سایر آفت هایی که مشاهده می کردید سهل انگار بوده اید در مورد این آفت جای سهل‌انگاری وجود ندارد زیرا که عقرب دارای زهر کشنده است. عقرب از بندپایان و عنکبوتیان است که دارای هشت پا می باشد. عقرب ها از قسمت پایین بدن خود یعنی دم شان نیش می زنند.

عقرب

طبق نظرسنجی سالانه جهانی افراد عقرب ها را یکی از ترسناک ترین آفات در نظر گرفته می گیرند زیرا می توانند نیش بزنند.

نکاتی برای جلوگیری از ورود عقرب ها به محیط

اکثر عقرب ها در در مناطق گرم و کوهستانی یافت می شوند. اندازه ها و رنگ های آنها بسیار زیاد است اما معمولاً طلایی کم رنگ یا برنز هستند. آنها معمولاً در خانه های ساخته شده قدیمی در حومه کلانشهرها یافت می شوند. پوشش گیاهی در اطراف این خانه ها معمولاً کمتر است.

همچنین زیستگاه عقرب اغلب در هنگام ساخت و ساز جدید می تواند خراب شود بنابراین جستجوی آنها برای یافتن سرپناه جدید می تواند آنها را به سمت خانه ها سوق دهد.

حتی اگر بیشتر عقرب گزیدگی ها کشنده نباشند باز هم نیش آنها بسیار دردناک است. بنابراین بهتر است از آنها دوری کنید.

اگر با عقرب مواجه شدید باید با احتیاط پیش بروید. می توانید با اسکوپ کردن عقرب در یک ظرف خالی و دور ریختن آن ، آفت را از بین ببرید ، اما حتماً لباس محافظ مانند دستکش و آستین بلند بپوشید. اگر می خواهید به آن نزدیک نشوید. می توانید با یک متخصص کنترل آفات تماس بگیرید.

برای جلوگیری از مشاهده عقرب در خانه و اطراف خانه این نکات پیشگیری را دنبال کنید:

  1.     آب های راکد اطراف خانه نگهداری نکنید و آنها را از بین ببرید
  2.     ترک ها و شکاف ها را ببندید بخصوص اطراف درها و پنجره ها که می توانند به خانه شما دسترسی پیدا کنند
  3.     کابینت ها ، کمد ها و سایر مکان های تاریک را به طور منظم بررسی کنید
  4.     برس ، آوار و تکه های چوب را از محیط خانه پاک کنید. هیزم را دور نگه دارید
  5.     عقربها از حشرات دیگری مانند جیرجیرک تغذیه می کنند. با خاموش کردن چراغ های بیرونی در شب می توانید به از بین بردن جیرجیرک ها کمک کنید

اگر نگرانی از آفات دارید ، برای کسب اطلاعات به سایت شرکت سمپاشی ریزه کار مراجعه کنید. همچنین می توانید برای راهنمایی با کارشناسان شرکت تماس بگیرید!

نکاتی که برای سمپاشی عقرب در خانه لازم است رعایت کنید

اگرچه ما اینجا هستیم تا مشکل را حل کنیم ، اما گاهی اوقات ممکن است شرایطی پیش آید که خودتان از خود بپرسید که در خانه چه کاری می توانید انجام دهید.

محیط خانه را برای دفع عقرب پاک کنید

برگ ها ، تکه های چوب ، چوب ها و علف های هرز که در کناره های خانه شما آویزان شده اند باید از بین بروند. آنها را از خانه خود دور کنید .تا محیط کاملاً از هر چیزی که عقرب دوست دارد در آن پنهان شود پاک شود.

اسپری سمپاشی عقرب داخلی

حیوانات خانگی را تمیز نگه دارید. شروع به درمان قسمت داخلی خانه خود با اسپری عقرب برای استفاده در محیط داخلی کنید. اگر این اسپری را روی قرنیزها ، درها و پنجره ها بمالید بسیار مفید خواهد بود. نه تنها آنها را دفع خواهد کرد. بلکه هدف کشتن آنها است.

اسپری عقرب در فضای باز

اسپری عقرب کشی

همانند اسپری داخلی ، اکنون زمان مناسب برای سمپاشی عقرب نمای بیرونی خانه است. برای این کار حتماً لازم است از یک سم کشنده سنگین عقرب استفاده شود. قبل از سمپاشی عقرب مطمئن شوید که حیوانات خانگی با خیال راحت از شما دور هستند. فریم های درب و پنجره و همچنین گاراژ و قاب درب را اسپری و سمپاشی کنید. برای احتیاط بیشتر می توانید پایه دیوارها را که تا دو فوت ارتفاع دارند سمپاشی و اسپری کنید.

شکاف ها و درزها و ترک ها را بگیرید

ترک و شکاف راهی عالی برای ورود عقرب به خانه و ساختمان است. شما باید دیوارها ، پایه ، سقف ، درها و پنجره ها را برای یافتن ترک هایی که نیاز به پر کردن دارند جستجو کنید. شکاف درها و پنجره ها را بسته کنید و ترک ها را در جای دیگر وصله کنید.

غذا ها و خوراکی ها را بسته نگه دارید

درست است که کنار گذاشتن غذا لزوماً عقرب ها را به خود جلب نمی کند. اما اشکالات و آفت های دیگری مانند عنکبوت ، جیرجیرک و هزارپا – که طعمه عقرب هستند را به خود جلب می کند. اگر عنکبوت ها به خانه شما جذب شوند احتمال اینکه عقرب ها نیز آنها را دنبال کنند وجود دارد. با مهر و موم کردن مواد غذایی و نگهداری سطل زباله در بیرون در سطل های درب دار آفات را دور نگه دارید.

با نکات گفته شده خانه شما در ماههای تابستان و گرم سال از عقرب ایمن می شود.

سمپاش حرفه ای و ماهر عقرب چه کسی است ؟

سمپاش حرفه ای فردی است که علاوه بر دیدن آموزش های لازم در زمینه سمپاشی و آشنایی با تکنیک ها و ترفندهای آن از تجربه کافی و بالایی برخوردار باشد. در مورد حشرات مختلف سمپاشی با هم فرق می کند. سموم مورد استفاده با هم تفاوت دارند. درنتیجه در شیوه سمپاشی نیز موثر خواهد بود.

سمپاشی عقرب

بنابراین یک سمپاش ماهر علاوه بر داشتن تجربه و دانش کافی و گذراندن آموزش های لازم باید به خوبی رفتار حشرات و موجودات و آفت هایی که قرار است آنها را سمپاشی کند را بشناسد. پس می توان گفت یک سم پاش حرفه ای و تضمینی عقرب فردی است که هم دانش کافی داشته و هم تجربه کافی در زمینه سم پاشی را داشته باشد. بعلاوه رفتارها و عکس العمل های حشرات را به خوبی بداند. سمپاش های شرکت سمپاشی عقرب تضمینی ریز کار افرادی حرفه ای و ماهر در زمینه سمپاشی تضمینی عقرب  و نیز سمپاشی موش ، موریانه ، سوسک و غیره هستند. بنابراین می‌توانید روی کمک آن‌ها حساب ویژه باز کنید.

برای سمپاشی عقرب از چه سم هایی باید استفاده کرد؟

به طور کلی تشخیص نوع سم به کار رفته برای سمپاشی عقرب توسط کارشناسان شرکت و سمپاشهای ماهر قبل از انجام عملیات سمپاشی و با بررسی های کارشناسی انجام می شود. اما سم هایی که برای اغلب مورد استفاده قرار می گیرد اولاً باید قبلاً تست شده باشد تا میزان کشندگی آن ها کاملاً آزمایش شده و جواب داده باشد. دوم اینکه باید از لحاظ مجوز دارای تاییدیه وزارت بهداشت باشد. لازم به ذکر است همه سم هایی که برای سمپاشی عقرب توسط شرکت سمپاشی ریزه کار مورد استفاده قرار می‌گیرد تمام آن دارای مجوز می باشد. ضمن اینکه از بهترین کیفیت و تاثیرگذاری نیز برخوردار هستند. بنابراین در صورت نیاز میتوانید با خیال راحت کار سمپاشی خود را به کارشناسان و سمپاش های این شرکت واگذار کنید.

انواع عقرب

جمع بندی و نکات پایانی

عقرب با آفت هایی که میشناسیم (سوسک و ساس و مارمولک و موش و مورچه و موریانه ) متفاوت است، زیرا نیش زننده است و در صورت نیش زدن دارای زهر کشنده است. بنابر این باید فوراً نسبت به از بین بردن و دفع آن اقدام شود. هیچ راهی بهتر از سمپاشی برای از بین بردن عقرب نیست. با سمپاشی عقرب به صورت تضمین شده می‌توانید برای همیشه از شر این آفت خلاص شوید. برای سمپاشی تضمینی لازم است که از شرکتهای سمپاشی تضمینی کمک بگیرید. شرکت سمپاشی تضمینی ریز کار با دارا بودن مجوز از وزارت بهداشت و علوم پزشکی می‌تواند سمپاشی عقرب را با ارائه ضمانت توسط سمپاش های ماهر و حرفه‌ای خود انجام دهد.