در این مقاله می خواهیم به موضوعی بپردازیم که اغلب ما روزانه با آن درگیریم، حتما شما هم با دردسرهای حشرات داخل منزل، رستوران و … روبه رو شده اید. این مساله بسیار آزار دهنده است اگر به دنبال راهکاری عالی برای سمپاشی رستوران هستید پس در ادامه همراه ما باشید.

شرکت سمپاشی ریزه کار، سمپاشی رستوران ها و پروسه کنترل آفات آنها را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد. تمامی سموم و آفت کش های مورد استفاده در برنامه کاری این شرکت از مارک های معتبر و دارای تاییدیه WHO، سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت می باشند. این شرکت با دارا بودن کلیه گواهینامه های معتبر ملی و بین المللی جزو بهترین شرکت های سمپاشی در کشور می باشد.

به جرات می توان گفت یکی از مناطقی که انواع آفات، حشرات و حتی جوندگان در آنها دیده شده و گاها زندگی می کنند، رستوران ها هستند. از آنجا که این اماکن محل مخصوص خوردن و آشامیدن بوده و دائما در آنها غذای گرم پخته می شود، لازم است قوانین مربوط به نظافت محیط در رستوران ها به طور منظم مورد توجه قرار گرفته و اجرا شوند. به عبارت دیگر، انجام عملیات سمپاشی رستوران در فواصل معین کاملاً ضروری است.

سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران

ضرورت سمپاشی رستوران ها

سمپاشی رستوران ها موضوعی است که باید هم از نظر صاحبان و کارکنان رستوران ها، هم از نظر مامورین سلامت و بهداشت و هم از نظر مشتریان مورد توجه قرار گیرد. هنگامی که سمپاشی به صورت اصولی و منظم انجام نشود، احتمال اینکه با یکی از انواع حشرات یا آفات در رستوران برخورد کنید بسیار بالا می رود. در این راستا، یک شرکت سمپاشی رستوران مرکزی است در زمینه از بین بردن انواع آفات و حشرات به صاحبان و کارکنان رستوران ها کمک می کند و انتظارات آنها را به بهترین نحو برآورده می نماید. تنها نکته ای که باید تمامی شرکت های فعال در این زمینه به آن توجه ویژه نمایند استفاده از سموم مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی است.

در صورت مواجهه با آفات یا حشرات در هر منطقه، ممکن است مشکلات عمده ای برای صاحبان رستوران های آن منطقه ایجاد شود؛ اما هیچ گونه نگرانی از این بابت وجود ندارد و راه حل های پرسنل متخصص یک شرکت سمپاشی رستوران معتبر می تواند شما را از هر مشکل بزرگ و کوچک در این زمینه رهایی دهد. آنها کار خود را به صورت کاملا حرفه ای و بی عیب و نقص انجام می دهند و از این رو محیطی عاری از هر گونه آلودگی به آفات و حشرات را به صاحبان رستوران ها تحویل می نمایند.

ضرورت سمپاشی رستوران ها

ضرورت سمپاشی رستوران ها

برنامه ریزی کنترل آفات برای رستوران ها

ما در شرکت ریزه کار به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های سمپاشی رستوران در طی سالها تجربه در زمینه سمپاشی انواع اماکن، به این نتیجه رسیده ایم که رستوران ها اماکنی هستند که احتمال حضور آفات، مگس ها یا انواع حشرات جونده در آنها بسیار بیشتر است. علاوه بر آسیب به کیفیت غذاها و ایجاد انواع بیماری ها حضور این عوامل مزاحم و خطرساز به خصوص در مورد جوندگان می تواند باعث آسیب مادی به وسایل پذیرایی رستوران ها از جمله مبلمان نیز شوند. حشرات که به طور خود به خود تولید مثل می کنند، به ویژه در قسمت آشپزخانه رستوران، می توانند از خارج نیز به رستوران نفوذ کنند. دلایل این نفوذ به محیط رستوران و آشپزخانه آن هرچه که باشد، انجام اقدامات احتیاطی اولیه را بایستی جدی گرفت.

برنامه ریزی کنترل آفات برای رستوران ها

برنامه ریزی کنترل آفات برای رستوران ها

برخی کارکنان و صاحبان رستوران ها در مواجهه با حضور انواع آفات و حشرات در رستوران، خود تصمیم به از بین بردن آنها می کنند. چنین شرایطی، یعنی فرآیندهای سمپاشی غیر تخصصی، می تواند هم سلامت وسیله های موجود در رستوران و هم سلامت خود شما را به وضعیت بسیار ناسالم تری برساند. به عبارت دیگر، از آنجا که هر سمی تأثیر یکسانی برای هر حشره نخواهد داشت، می تواند حتی علاوه بر از بین نبردن، مقاومت حشرات را نیز افزایش دهد. این کار حتی می تواند راه را برای تکثیر بیشتر حشرات یا آفات هموار کند، زیرا نوعی مصونیت برای آنها ایجاد می کند. همانطور که مشخص است، از آنجا که برخی از حشرات هنگام کشته شدن تخم می گذارند، فرآیندهای سمپاشی باید در مدت کوتاهی تکرار شوند. در حالت کلی سمپاشی رستوران ها و انتخاب سموم توسط افراد متخصص با توجه به نوع و مقاومت هر موجود زنده انجام می شود.

راهکارهای حرفه ای کنترل آفات

راهکارهای حرفه ای کنترل آفات

راهکارهای حرفه ای کنترل آفات

به منظور رضایت کامل از خدمات دریافتی مشتریان، شرکت های معتبر فعال در زمینه سمپاشی به استفاده از سموم تولید شده توسط وزارت کشاورزی و دارای تأییدیه وزارت بهداشت توجه ویژه ای می کنند. همچنین می توان گفت تخصص و تجربه پرسنل مخصوص سمپاشی رستوران ها نیز به همان اندازه انتخاب صحیح سموم مورد استفاده مهم است.

اقدامات احتیاطی در این زمینه نه تنها در مورد خزندگان، بلکه برای مگس ها نیز لازم است. از آنجا که مگس ها موجوداتی بسیار تهوع آور هستند، می توانند ناراحتی بیشتری را در محیطی همچون رستوران که مخصوص سرو و صرف انواع غذاها و نوشیدنی هاست ایجاد کنند. حتی تصور اینکه مگسی در یک رستوران دچار مرگ خود به خود شده و در غذا افتاده باشد غیر قابل تحمل است، این موضوع نه تنها از نظر بصری باعث ایجاد تصویر بد می شود بلکه میتواند اعتبار آن رستوران را نیز تحت تاثیر منفی قرار دهد.

همه ما می دانیم، در رستورانی که مستعد حضور حشرات و آفات کوچک فراوان است، احتمال خرید مشتریان کاهش می یابد. تمامی صاحبان رستوران های بزرگ و کوچک می توانند برای همکاری منظم با شرکت های سمپاشی و دریافت خدمات با کیفیت در این زمینه از خدمات شرکت های معتبر فعال استفاده نمایند. این شرکت ها در مورد از بین بردن هر نوع حشرات و جوندگان در رستوران ها از سموم مخصوصی استفاده می کنند که بیشترین بازدهی را در پاکسازی محل داشته باشد.

هزینه سمپاشی رستوران

هزینه سمپاشی رستوران

هزینه سمپاشی رستوران

هزینه سمپاشی رستوران به عوامل مختلفی از جمله میزان و نوع سم استفاده شده، مساحت محل سمپاشی، میزان آلودگی محیط، زمان مصرفی برای سمپاشی، طول کنج های محیط مورد سمپاشی، وجود یا عدم وجود وسایل و اسباب در رستوران بستگی دارد. پرسنل متخصص سمپاشی رستوران می توانند با بازدید از مدت و تشخیص نوع آلودگی برآوردهای لازم را در زمینه هزینه سمپاشی انجام دهند.

نحوه ی انجام سمپاشی رستوران

باید بگوییم که حشرات ریز و کرم ها هیچ جایی درون رستوران ها و منازل ما ندارند، این نوع از حشرات باعث انتقال بیماری ها و ویروس های زیادی هستند. برای مثال غذای کنه ها و پشه ها خون انسان است، شته و کرم ها نیز باعث میشوند گل و گیاهان شما خراب شوند. اولین راهکار برای مقابله با این موضوعات سمپاشی است، سمپاشی روش های مختلفی دارد اما به طور کلی می توان گفت هر چیزی که باعث فرار کردن حشرات شود یک نوع سمپاشی است؛ برای این منظور شما می توانید سم را روی سطوح ریخته یا در هوا اسپری کنید. سمپاشی بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که همانطور گفتیم حشرات موذی باعث انتقال بیماری های فراونی به انسان ها هستند و در صورتی که این مسئله برای شما جدی نباشد ممکن است عواقب بسیار بدی برای شما در پی داشته باشد.

حال که شما با اهمیت سمپاشی آشنا شدید باید بگوییم که تغییرات دما یکی از دلایل اصلی حجوم حشرات به رستوران یا منزل شما است؛ بهترین زمان برای مقابله با این موضوع زمانی است که منزل یا رستوران شما به طور گسترده درگیر این ماجرا نشده باشد به عبارتی قبل از تولید مثل یا تخم گذاری حشرات می باسیت از شر آن ها خلاص شوید. برای این منظور شما می توانید با شرکت سمپاشی ریزه کار تماس بگیرید و بعد از ارائه مشاوره رایگان از کارشناسان سمپاشی ما، از شر آنها در رستوران خود خلاص شوید.

 

سمپاشی رستوران

نکات کلیدی در هنگام سمپاشی رستوران

معمولا بیشتر حشراتی که در رستوران ها یا منازل شما وجود دارند حتما از بیرون به داخل مکان مورد نظر سرایت کرده اند، مانند: سوسک ها، مورچه ها و … این حشرات برای یافتن آب و غذا درز هایی برای وارد شدن به رستوران شما پیدا می کنند و پس از جایگیری شروع به تخم گذاری کرده و ممکن است مشکلات بسیار جدی برای شما به وجود آورند. در ادامه می خواهیم چند نکته که به هنگام سمپاشی می بایست به یاد داشته باشید را برای شما بازگو کنیم.

شرکت سمپاشی رستوران

  • قبل از هرچیز اشاره به این نکته بسیار مهم است، کودکان را در محیطی که سمپاشی شده قرار ندهید چرا که عوراض جانبی زیادی روی آن ها می گذارد.
  • به هیچ عنوان سم را روی سر و صورت خود نپاشید.
  • برای انجام سمپاشی حنتما یک لباس آستین بلند، ماسک و دستکش استفاده کنید.
  • مطمئن باشید که سم در دسترس کودکان نباشد.
  • تمام وسایل آشپزی و مواد خوراکی را از تماس با سم دور نگه دارید.
  • آشپزخانه رستوران را تا ۲۴ ساعت ببندید و بعد از بازگشایی با آب داغ داخل آن را تمیز بشویید

جهت استفاده از خدمات ما در شرکت سمپاشی ریزه کار و پاکسازی کامل محیط رستوران خود از انواع آلودگی آفات و حشرات می توانید با کارشناسان کادر پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.