در این مطلب قصد داریم در مورد سمپاشی حشرات موذی و بهترین شرکت سمپاشی اصفهان سخن بگوییم. کسانی که به این خدمات نیازمند هستند میتوانند تا آخر این مطلب با ما همراه باشند و از نحوه کار سمپاشی آگاه شوند.

حشرات موذی

حشرات موذی همه ساله در خانه ها و مزارع و مکان های مختلف در فصول مختلف سال باعث آزار و اذیت افراد می شوند. این حشرات موذی باعث ایجاد محیط آلوده و ناپاک در خانه ها می شوند که امروزه مشکلات بسیاری از خانم های خانه دار و اعضای خانواده می باشد.

یکی از حشرات موذی که بسیار در خانه ها مشاهده می شود، سوسک های ریز و مزاحم هستند که معمولا از چوب های بی کیفیت کابینت ها یا سینک ظرفشویی وارد خانه می شوند. گاهی اوقات حشرات موذی دیگری از گلدان ها و قسمت های مختلف خانه سر در می آورند که باعث به هم زدن آرامش افراد می شوند.

همین حشرات موذی مانند سوسک ها، ساس ها و انواع مختلف آن در حیاط خانه ها، ویلا ها و یا مزارع و باغ ها نیز دیده می شوند. این حشرات باعث آسیب رسانی به درختان و محصولات و علاوه بر آن باعث برهم زدن آرامش محیط نیز می شوند.

اگر حشرات موذی درختان و محصولات باغ ها و مزارع را نادیده بگیرید در آینده ای نه چندان دور شاهد از بین رفتن درختان و محیط کاشت خود خواهید بود. حشرات موذی با تغذیه از درختان باعث می شوند که درخت به مرور زمان تو خالی شود و از بین برود. همچنین این امر در مورد گیاهان نیز وجود دارد که باعث از بین رفتن محصولات به مرور زمان می شود.

سمپاشی حشرات موذی

سمپاشی حشرات موذی

اما راه خلاصی از این حشرات موذی چه می باشد؟!

سمپاشی حشرات موذی

شرکت سمپاشی اصفهان ریزه کار یکی از شرکت هایی است که در زمینه سمپاشی اصولی و صحیح شما را راهنمایی می کند.

بهترین راه خلاص شدن از دست حشرات موذی، سمپاشی مخصوص به آن ها می باشد. شاید شما بارها این عمل را انجام داده اید ولی از آن نتیجه نگرفته اید. تنها دلیل نتیجه نگرفتن شما این است که از سموم درست و سمپاشی به روش صحیح استفاده نمی کنید. گاهی اوقات تنها راه برای شما این است که از شرکت سمپاشی اصفهان و تیم حرفه ای آن کمک بگیرید تا با طی مراحلی از این حشرات مزاحم رهایی یابید.

در ادامه مطلب به مراحل سمپاشی توسط شرکت سمپاشی اصفهان و جزئیات آن میپردازیم. اما قبل از آن باید و نبایدهای قبل از سمپاشی را باید بدانیم.

باید و نبایدهای قبل از سمپاشی توسط تیم سمپاشی اصفهان

 1. اسباب و وسایل خانه: هنگامی که می خواهید برای خانه خود سمپاشی انجام دهید، بهتر است که محیط خانه را تا حد امکان خلوت کنید. وجود اسباب و وسایل خانه باعث می شود تا تیم سمپاشی اصفهان کارشان سخت تر شود و نتوانند با دقت بالاتری سمپاشی را شروع کنند و انجام دهند.
 2. پاکسازی محیط خانه: برای اینکه از جمع شدن حشرات موذی جلوگیری کنید باید محیط خانه را همیشه تمیز و مرتب نگه دارید. یکی از نقاطی که بیشتر حشرات موذی از آنجا سر در می آورند محیط های مرطوب می باشد.

همیشه کابینت های خود را چک کنید و از گذاشتن ظروف خیس و مواد غذایی بدون ظرف و درب خودداری کنید. حتماً در سینک ظرفشویی خود از درپوش های مخصوص آن استفاده کنید و از نبود شکاف های عمیق در دیوارها و کنج خانه مطمئن شوید. در صورت وجود شکاف ها حتما آن ها را با گچ و سیمان بپوشانید تا از نفوذ حشرات از آن نقاط جلوگیری کرده باشید.

وجود سطل های زباله یکی دیگر از دلایلی است که می تواند حشرات موذی را به دور خود جمع کند. برای جلوگیری از این امر باید از سطل زباله استاندارد استفاده کنید و حتما زود به زود زباله های درون آن را دور بیندازید. پس از دور انداختن زباله ها حتما سطل زباله را شستشو دهید و سپس آن را در محل خود قرار دهید.

 1. گوش کردن به حرف ها و راهکارهای مختلف افراد: گاهی اوقات با در میان گذاشتن این مشکل با اطرافیان خود، راهکارهای مختلفی به شما ارائه می دهند. با به کار بردن این راهکارها که ممکن است بیشتر آن ها صحیح نباشند، شما فقط باعث بیشتر شدن کار و زحمت خود می شوید؛ زیرا ممکن است با هر راهکار نه تنها حشرات از بین نروند بلکه بیشتر شوند.
سمپاشی خانه

سمپاشی خانه

 

 

 1. استفاده از محلول ها و سم های مختلف: با ساختن سم های ترکیبی و خودسرانه کار بسیار خطرناک و ریسکی را انجام می دهید. ترکیب سموم ممکن است در همان ابتدا باعث آسیب رساندن به ریه های شما، و حتی منجر به مرگ شما شود. یا اگر سموم بی خطر استفاده کنید در صورت استفاده نادرست باعث ایجاد آلودگی ها و لکه هایی در دیوار ها و محیط شوید.

 

 1. دریافت مشاوره از متخصصان شرکت سمپاشی اصفهان: برای انجام کار سمپاشی حتماً قبلاً با بهترین شرکت سمپاشی اصفهان تماس بگیرید و مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره و راهنمایی رایگان روی شرکت سمپاشی اصفهان نیز حساب کنید.

مراحل سمپاشی توسط تیم سمپاشی اصفهان

در این بخش از متن قصد داریم در مورد مراحل انجام سمپاشی توسط شرکت سمپاشی اصفهان سخن بگوییم. این مراحل عبارتند از:

 • ارائه مشاوره رایگان
 • بازدید از محیط و حشرات
 • ساخت و تهیه سموم مخصوص و مورد نیاز
 • مستقر شدن در محیط و انجام اقدامات اولیه
 • شروع سمپاشی
 • اتمام سمپاشی و تحویل خانه

ارائه مشاوره رایگان

در ابتدای کار هنگام برقراری تماس با مشتری، تیم متخصص و کارشناسان شرکت سمپاشی اصفهان ابتدا راهنمایی های لازم را ارائه می دهند و سوالات مشتری را پاسخ می دهند. از مشتری محل وجود حشرات موذی یا نوع حشرات نیز سوال می شود.

شرکت سمپاشی اصفهان مشاوره رایگان برای مشتریان عزیز خود قرار داده است تا خدمات عالی با خیال راحت دریافت کنند.

بازدید از محیط و حشرات

هنگامی که مشتری محل دقیق جمع شدن حشرات موذی را نداند و از نوع و نام حشرات مطلع نباشد، تیم سمپاشی اصفهان به بازدید محل می روند. دانستن محل دقیق نفوذ حشرات و نوع آن ها به سریعتر شدن روند کار و سمپاشی صحیح آن کمک می کند.

ساخت و تهیه سموم مخصوص و مورد نیاز

پس از بازدید از محیط و حشرات تیم سمپاشی تصمیم میگیرند از چه سم یا سمومی استفاده کنند. پس از ساخت و تهیه سموم مخصوص، محیط سمپاشی را آماده سمپاشی می کنند.

مستقر شدن در محیط و انجام اقدامات اولیه

هنگامی که سموم آماده شد، تیم سمپاشی اصفهان یا یک فرد ماهر سمپاشی به محل اعزام می شود. با در نظر گرفتن اصول و اقدامات اولیه و رعایت قوانین، محیط را برای شروع سمپاشی آماده می کنند.

در صورت نیاز ممکن است خانه یا محیط نیاز به تخلیه داشته باشد و یا بسته به شرایط نیازی به تخلیه محیط نباشد.

سمپاشی

سمپاشی

شروع سمپاشی

سمپاشی توسط متخصص شرکت سمپاشی اصفهان شروع می شود و با مقدار و اندازه دقیق آن به محل پاشیده می شود. سمپاشی با دقت و دانش بالا و ابزار مخصوص با کیفیت آن انجام می شود.

اتمام کار و تحویل خانه

پس از اتمام سمپاشی خانه، متخصص سمپاشی با توصیه های ایمنی خانه را به صاحب آن تحویل می دهد. متخصص نیاز دوباره خانه را به سمپاشی و یا عدم نیاز به آن را به مشتری بیان می کند.

معمولا با توجه به قوی بودن و مخصوص بودن سموم های سمپاشی، شرکت سمپاشی اصفهان به مشتری خود سمپاشی مجدد را توصیه نمی کند. اما اگر شرایط خاص باشد و حشرات موذی بسیار، ممکن است احتمال تکرار سمپاشی و یا سمپاشی دوره ای نیز وجود داشته باشد.

شرکت سمپاشی اصفهان ریزه کار برای چه مکان هایی سمپاشی انجام می دهد؟

 • خانه و آپارتمان ها
 • حیاط خانه ها و ویلاها
 • کارگاه ها و ادارات
 • کارخانجات و تولیدی ها
 • باغ ها و مزارع
 • و غیره.

شرکت سمپاشی اصفهان ریزه کار آماده خدمت رسانی به این اماکن در هر زمان می باشد. تمام محیط هایی که نام برده شد قطعاً باید به نظافت آن ها توجه شود. محیطی مانند کارخانجات حتماً باید به صورت دوره ای و منظم سمپاشی انجام دهند، و محیطی به دور از هرگونه آلودگی و حشرات موذی داشته باشند.

برای اینکه حیاط خانه ها، ویلا ها و بالکن های کافه ها که دارای گل و گیاه هستند، محیطی به دور از هر گونه حشرات داشته باشند، باید سمپاشی شوند. ورود حشرات موذی در هر کدام از این مکان ها باعث ایجاد مشکلات مختلف و محیط بدون آرامش می شود.

تیم سمپاشی

تیم سمپاشی

 

وجود حشرات موذی در حیاط خانه ها یا ویلاها خطر ورود سریع آن ها را به داخل خانه دارد. پس با سمپاشی محیط بیرونی از وارد شدن آن ها به درون منزل زودتر جلوگیری کنید.

شرکت سمپاشی اصفهان ریزه کار در خدمت شما همشهریان عزیز خود می باشد تا محیط امن و راحت برای شما به ارمغان بیاورد.

خطرات سمپاشی و رعایت اصول ایمنی

سمپاشی نیز خطرات خود را به همراه دارد که میتوان آن خطرات را توسط متخصصین و انجام اصولی کار سمپاشی مهار کرد.

شرکت سمپاشی اصفهان با استفاده از سموم کم ضرر محل های مورد نظر مشتریان را سمپاشی می کنند. سم های کم ضرر مزایای بسیاری دارند که برخی از آن ها عبارتند از:

 • کاهش ضرر رساندن به کودکان
 • عدم بوی تند و غیر قابل تحمل سموم
 • عدم نیاز به تخلیه کامل خانه
 • کاهش آسیب رسانی جسمی و حساسیت ها
 • و غیره.

علاوه بر مواردی که گفته شد یک سمپاش ماهر در کاهش آسیب های احتمالی نقش مهمی نیز دارد. مزایای همکاری با سمپاش ماهر در شرکت سمپاشی اصفهان عبارتند از:

 • سمپاشی دقیق و با حوصله
 • شناسایی مناطق ضروری و مورد نیاز سمپاشی
 • سمپاشی اصولی با رعایت موارد ایمنی
 • استفاده از سموم کم ضرر
 • متخصص و حرفه ای در کار
 • صرفه جویی در زمان
 • عدم نیاز به سمپاشی مکرر

و… .

هزینه سمپاشی

قیمت و هزینه سمپاشی به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی همچون: متراژ محیط، مقدار مصرفی سموم، حجم و زمان انجام کار و غیره نیز تعیین کننده هزینه سمپاشی می باشند.

برای اطلاع از قیمت دقیق می توانید با شرکت سمپاشی اصفهان تماس بگیرید و با دادن مشخصات محیط بتوانید از قیمت و شرایط آن مطلع شوید.

شرکت سمپاشی اصفهان به شما بهترین و به صرفه ترین قیمت سمپاشی را ارائه می دهد. در مقایسه با سایر شرکت ها، شرکت سمپاشی اصفهان دارای بهینه ترین قیمت سمپاشی بوده و توانسته مشتریان زیادی را از این طریق به خود جذب کند.

برای دریافت خدمات عالی و بی نظیر به همراه قیمت استثنایی با شماره تماس موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

سمپاشی اصفهان

سمپاشی اصفهان

مزایای دریافت خدمات از شرکت سمپاشی اصفهان

شرکت سمپاشی اصفهان یکی از این شرکت های متخصص و حرفه ای می باشد که به شما در این امر به خوبی کمک می کند. قطعا همه ما میدانیم سپردن کار به کاردان آن و افراد متخصص در آن حرفه نتیجه مطلوب را به ما خواهد داد. خدمات و مزایایی که شرکت به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد عبارتند از:

 1. ارائه مشاوره رایگان
 2. بازدید از محل
 3. ارائه خدمات کامل و بی نقص
 4. دارای کادر مجرب و متخصص
 5. دارای تیم حرفه ای سازنده سموم
 6. استفاده از سموم و ابزار درجه یک
 7. ارائه خدمات ارزان و با کیفیت
 8. دارای تجربه چندین ساله درخشان در زمینه سمپاشی

و غیره.

شرکت سمپاشی اصفهان

شرکت سمپاشی اصفهان ریزه کار با دارا بودن سابقه چندین ساله در زمینه سمپاشی حرفه ای، توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند و به همشهریان خود نیز خدمت رسانی کند. شما عزیزان نیز میتوانید با درخواست مشاوره از طریق شماره تلفن های موجود در سایت اقدام به سمپاشی خانه و محل مورد نظر خود کنید.

تیم سمپاشی اصفهان به سریع ترین صورت ممکن خود را به مکان مورد نظر شما رسانده و صفر تا صد کار را با رعایت تمام اصول ایمنی برای شما انجام می دهند.

دریافت خدمات ارزان و با کیفیت از شرکت سمپاشی اصفهان.

شماره تماس جهت سمپاشی اصفهان

مهندس ترابی

۰۹۱۳۱۶۶۷۶۵۶

خدمات دیگر ما در شهر اصفهان

 • انجام کلیه امور سمپاشی حشرات موذی کامل
 • گیاهپزشکی و بازدید باغات
 • سم فروشی
 • روف گاردن
 • سیستم آبیاری و مه پاش
 • دیوار سبز و نوارهای نوری