سلامتی ما انسان ها در گرو سلامت و حفظ پاکیزگی محیط اطراف ما می باشد. بدیهی است که اگر محیط اطراف ما انسان ها تمیز نباشند، ما نیز سلامت روحی و جسمی مناسبی نخواهیم داشت. به همین خاطر است که سنت های ما ایرانیان به گونه ای است که به تمیزی و پاکیزگی منزل خود اهمیت می دهیم؛ اما به هر حال بسیاری از افراد به علت شاغل بودن، وقت کافی برای تمیز کردن منزل های خودشان ندارند و همین موضوع اهمیت شرکت های نظافت منزل را روشن می کند.

در صورتی که از آن دسته از افرادی هستید که وقت کافی برای نظافت منزل خودتان را ندارید؛ اما می خواهید که منزل پاکیزه و تمیزی داشته باشید، نگران نباشید! شرکت نظافتی به کمک شما می آید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن خانه خودتان را تمیز کنید.

نظافت منزل و اهمیت آن

نظافت منزل و اهمیت آن

چرا باید به تمیزی منزل خود اهمیت دهیم؟

نظافت و گردگیری در فرهنگ ایرانیان نقش ویژه ای دارد. یکی از فرهنگ های دیرینه ما ایرانیان، نظافت خانه ها در قبل از نو شدن سال است. همه افراد، مادرها و مادربزرگ ها قبل از سال نو به دنبال تمیز کردن خانه و دیوارها و … هستند؛ اما چرا باید به تمیزی منزل خود اهمیت دهیم؟ آیا واقع تمیزی منزل اهمیت بسیار زیادی دارد؟

 • دنبال کردن سنت های قدیمی: تمیز کردن منزل آن هم به روش های قدیمی از جمله سنت هایی است که از مادران ما به ما ارث رسیده است. همه قدیمی ها بر این باور هستند که خانه کثیف و بهم ریخته، نشانه خوبی ندارد. بنابراین، یکی از مهم ترین اهدافی که می بایست حتما به خاطر آن اقدام به تمیز کردن منزل خودتان کنید، تمیزی خانه است که اهمیت بسیار بالایی دارد.
 • بالا بردن سطح بهداشت در خانه ها: دومین دلیلی که باید به خاطر آن اقدام به تمیز کردن منزل خودتان کنید، بالا بردن سطح بهداشت خانه شما است. بدیهی است که اگر خانه ای کثیف باشد و اهمیت زیادی به آن داده نشود، جایگاه بسیار مناسبی برای رشد انواع جانوران است. مخصوصا اگر آن خانه، یک خانه ویلایی و بزرگ باشد. بنابراین، اگر به بهداشت خود و خانواده خود اهمیت می دهید، باید به پاکیزگی خانه خود نیز اهمیت دهید.
 • ایمن کردن فضای خانه: اگر نوزاد و کودک دارید و می خواهید که خیال خود را از آن ها راحت کنید، باید حتما به بهداشت خانه خودتان اهمیت دهید. کودکان در سنینی هستند که همیشه علاقه دارند به وسایل مختلف دست بگذارند. از طرفی آن ها در سنی نیستند که تشخیص دهند کجا تمیز است و کجا کثیف! به همین خاطر اگر قصد دارید که فضای خانه خود را برای بازی کردن بچه های خودتان ایمن کنید، حتما توصیه می کنیم که نظافت منزل را جدی بگیرید.
 • برگرداندن آرامش به خانه: هیچ مردی دوست ندارد که وقتی به خانه می آید با یک خانه کثیف و بهم ریخته روبرو شود. فرزندان هم علاقه ای به خانه های بهم ریخته و کثیف ندارند. بنابراین، اگر یک خانه ای کثیف باشد و نظم زیادی نداشته باشد، حتما باعث کلافگی تمامی اعضای خانواده می شود. اگر دوست دارید که آرامش را به خانه و خانواده خودتان برگردانید، حتما نظافت خانه خود را جدی بگیرید.
بهترین خدمات نظافت منزل

بهترین خدمات نظافت منزل

تاثیر نظافت منزل بر جلوگیری از بیماری های مختلف

همه مواردی که ذکر شد از جمله الزاماتی بودند که برای نظافت خانه ها وجود دارند؛ اما به غیر از اینکه نظافت منزل بر روی روحیه خانواده، زیبایی خانه و نظم خانه تاثیر می گذارد، تاثیر زیادی بر بالا بردن سطح بهداشت در خانه دارد.

اگر می خواهید که از بیماری های مختلف در امان بمانید، باید تاثیر نظافت منزل را جدی بگیرید. بسیاری از بیماری ها از منزل خود ما انسان ها آغاز می شوند. شاید جالب باشد که بدانید حتی خاک هم می تواند باعث بروز بیماری های مختلفی در بدن ما انسان ها شود. بنابراین، اگر خانه ما گردگیری مناسب نشود و همیشه بر روی وسایل ما خاک نشسته باشد، حتما باید نگران سلامتی خودمان و اعضای خانواده خود باشیم.

از طرفی کودکان هم در سنین پایین حساسیت بسیار زیادی به گرد و غبار و آلودگی ها دارند. بنابراین، اگر می خواهید که سلامت کودکان و نوزادان خود را تضمین کنید، حتما کمی بیشتر به نظافت منزل خود اهمیت دهید. می دانیم که بسیاری از شما فرصت کافی برای تمیز کردن خانه های خود ندارید و همین موضوع باعث می شود که شما نتوانید به راحتی منزل خود را تمیز کنید؛ اما نگران نباشید!

شرکت نظافتی می تواند در تمیز کردن خانه های شما به شما کمک کند. اگر وقت کافی ندارید! اگر می خواهید که سر کار بروید و مشغله زیادی دارید! می توانید از خدمات تمیز کردن منزل شرکت های نظافتی استفاده کنید و دیگر نگران سلامتی اعضای خانواده خود نباشید.

خدمات مختلف تمیز کردن منزل

خدمات مختلف تمیز کردن منزل

خدمات مختلف تمیزی منزل چیست؟

بسیاری از افراد تصور می کنند که خدمات نظافت منزل بسیار محدود است و فقط شامل تمیز کردن دیوارها می شود؛ اما واقعا این گونه نیست. شما می توانید برای تمیز کردن هرجایی از خانه خود از شرکت نظافتی کمک بگیرید. فرقی نمی کند که قصد تمیز کردن در و پنجره ها را دارید، یا قصد تمیز کردن کمدها و وسایل خانه! همه این خدمات بسته به نیاز شما ارائه می شوند.

 • نظافت پارکینگ و راه پله ها: بسیاری از افرادی که در آپارتمان های بزرگ و یا کوچک با تعداد واحدهای مختلف زندگی می کنند، به دنبال یک فردی هستند که بتواند نظافت پارکینگ و راه پله ها را بر عهده بگیرید. به هر حال با توجه به تعداد زیادی افرادی که در آپارتمان ها زندگی می کنند، نظافت پارکینگ ها و راه پله ها توسط یک شخص ثالث بسیار ضروری است. خوشبختانه شما می توانید این کار را به یک شرکت نظافتی بسپارید و خیال خود را از تمیزی پارکینگ و راه پله ها راحت کنید.
 • نظافت پذیرایی: فرقی نمی کند که خانه شما ویلایی است یا آپارتمانی! به هر حال پذیرایی یکی از مهم ترین قسمت های خانه شما است که باید به پاکیزگی و مرتب بودن آن اهمیت زیادی بدهید. نظافت پذیرایی هم از جمله خدماتی است که در شرکت نظافت منزل ارائه می شود. در صورتی که قصد دارید پذیرایی خود را برای مهمان ها آماده کنید و یا دستی به سر و گوش پذیرایی خود بکشید، می توانید از خدمات نظافت منزل استفاده کنید.
 • نظافت اتاق خواب ها: اتاق خواب ها از جمله قسمت هایی از خانه هستند که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند و البته دیرتر از بقیه جاها کثیف می شوند؛ اما به هر حال نشستن گرد و غبار بر روی دیوارهای اتاق خواب ها، تخت کثیف و … از جمله مشکلاتی است که معمولا در اتاق خواب ها به وجود می آید. بهتر است که هر چند ماهی یک بار اتاق خوابتان را تمیز کنید. اگر فرصت کافی برای این کار ندارید، می توانید از یک شرکت بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد.
 • نظافت آشپزخانه: آشپزخانه مهم ترین قسمت از خانه است که اگر به نظافت آن اهمیت ندهیم، با بیماری های مختلفی مواجه می شویم. آشپزخانه محل غذا پختن خانم ها است. بسیاری از مواد غذایی در آشپزخانه نگه داشته می شوند و از طرفی بسیاری از خانم ها وقت بسیار زیادی را در آشپزخانه صرف می کنند. همه این موضوعات نشان می دهند که آشپزخانه محل بسیار مهمی است که می بایست هر چند وقت یک بار تمیز شود. در صورتی که وقت کافی برای تمیز کردن آشپزخانه خود ندارید؛ اما به تمیزی آشپزخانه خودتان اهمیت زیادی می دهید، حتما از شرکت نظافتی برای تمیز کردن آشپزخانه خود کمک بگیرید.
 • نظافت حیاط: اگر خانه ویلایی دارید، می دانید که حیاط از جمله قسمت های خانه است که بسیار کثیف می شود. کافیست که یک باد بوزد و تمامی خاک ها و برگ ها و … را به حیاط شما بیاورد. اگر به صورت دوره ای حیاط منزل خود را تمیز نکنید، تمیز کردن این همه آلودگی سخت می شود. از طرفی می دانیم که تمیز کردن حیاط زیاد هم کار ساده ای نیست! به هر حال اگر توانایی تمیز کردن حیاط منزل خود را ندارید، حتما از یک فرد خبره کمک بگیرید.
 • شستن پرده ها، ظرف ها و …: ماندن ظرف ها در سینک ظرفشویی اصلا اتفاق خوشایندی برای خانم ها نیست! مخصوصا اگر تعداد این ظرف ها زیاد باشد و خانم خانه هم شاغل باشد! به هر حال اگر شما هم وقت کافی برای شستن ظرف های خانه خود را ندارید، نگران نباشید. یکی از خدمات نظافت منزل شستن ظرف ها است. اگر هم هر یک از وسایل خانه شما مانند پرده کثیف شده اند، باز هم می توانید تمیز کردن آن ها را به یک فرد خبره بسپارید.
 • شستن دیوارها: یکی از مهم ترین خدماتی که در شرکت های نظافتی ارائه می شوند، شستن دیوارها هستند. اگرچه که بسیاری از افراد فقط در اواخر ماه اسفند به فکر شستن دیوارهای خانه خودشان می افتند؛ اما به هر حال می توان در هر زمان از سال اقدام به شستن دیوارهای خانه خودمان کنیم. اگر منزل شما بزرگ است و وقت کافی برای شستن دیوارها ندارید. اگر کمردرد دارید و قادر به بالا رفتن از نردبان نیستید، نگران نباشید! شما می توانید با خدمات نظافت منزل دیوارهای خانه خود را به راحتی تمیز کنید و دیگر نگران کثیف بودن دیوارهای خانه خودتان نباشید.

 

نظافت آشپزخانه

نظافت آشپزخانه

فقط در عیدها به فکر نظافت منزل خود نباشید!

بسیاری از خانم های خانه فقط نزدیک عیدها به فکر تمیز کردن خانه خودشان می افتند. اگرچه که خانه تکانی از جمله سنت هایی است که از نیاکان به ما ارث رسیده است؛ اما به هر حال نباید از نظافت منزل آن هم در بازه های زمانی مختلف سال غافل شویم.

اگر فکر می کنید که منزل شما کثیف شده است و نیاز به مرتب کردن دارد؛ اما هنوز به عید نزدیک نشده اید، این فکر را کنار بگذارید و حتما با یک شرکت نظافتی هماهنگ کنید تا بهترین افراد را برای تمیز کردن منزل شما بفرستند.

هر یک از فصل هایی که پیش روی ما قرار دارند، دارای ویژگی های هستند. به طور مثال فصل پاییز یک فصل سرد است که بیماری های مختلفی در آن برای ما انسان ها به وجود می آید. از طرفی فصل زمستان فصل باریدن برف و باران است و برای ما روزهای سردی را به همراه دارد.

در فصل پاییز حیاط های خانه ما پر از برگ و خاک می شوند. فصل زمستان هم باعث کثیف شدن دیوارها و شیشه ها ما می شوند. بنابراین، در هر فصل از سال خانه ما نیاز به تمیزی دارد. در صورتی که می خواهید سطح بهداشت خانه خود را بالا ببرید، فقط در قبل از عیدها به فکر تمیز کردن منزل خودتان نباشید و هر زمان که احساس کردید، منزل شما نیاز به تمیز کردن دارد، حتما این کار را انجام دهید.

مهمان دارید و نگران نظافت منزل خود هستید؟

مهمان دارید و نگران نظافت منزل خود هستید؟

مهمان دارید و نگران پاکیزگی منزل خود هستید؟

می دانیم که مهمان داشتن برای همه شما لذت بخش است. حتما دوست دارید که دوستان خود را برای مهمانی به خانه خودتان دعوت کنید و یا علاقه دارید که خانواده های خودتان را برای مهمانی دعوت کنید. فرقی نمی کند که مراسم خاصی دارید یا خیر! به هر حال هر کسی که به خانه شما می آید به تمیزی و پاکیزگی منزل شما اهمیت می دهد.

بسیاری از خانم ها در جامعه امروزی فرصت کافی برای تمیز کردن خانه ندارند و همواره به دنبال روشی هستند که در کمترین زمان ممکن بتوانند منزل خودشان را تمیز مرتب کنند. در این مواقع بهترین کار این است که از خانم ها و یا آقایانی که کار نظافت منزل انجام می دهند، کمک بگیرید.

در صورتی که قصد دارید فقط منزل خود را مرتب کنید و یا قصد دارید شیشه ها، دیوارها، پرده ها و … را بشویید، نگران نباشید! می توانید از شرکت نظافتی کمک بگیرید و با کمک افراد خبره در کوتاه ترین زمان ممکن منزل خود را به آن شکلی که دوست دارید، در بیاورید.

نظافت منزل مسکونی به بهترین نحو

نظافت منزل مسکونی به بهترین نحو

فرصت کافی برای تمیز کردن منزل خود را ندارید؟

با توجه به افزایش هزینه های زندگی، در حال حال بسیاری از خانم ها در کنار آقایان مشغول کار کردن هستند. همین موضوع باعث می شود که آن ها فرصت کافی برای رسیدن به خانه و منزل خودشان را نداشته باشند؛ اما به هر حال نظافت منزل همواره برای خانم ها اولویت مهمی است. مخصوصا اگر به تازگی یک مهمانی را در پیش داشته باشند و بخواهند که منزل خودشان از چیزی که هست تمیزتر و مرتب تر به نظر برسد؛ اما نداشتن فرصت کافی برای تمیز کردن خانه، خانم ها را نگران می کند.

اگر شما هم از آن دسته از خانم هایی هستید که فرصت کافی برای تمیز کردن خانه خودتان را ندارید؛ اما به هر حال فکر می کنید که منزل شما نیاز به نظافت دارد، حتما نظافت منزل خود را به یک شرکت نظافتی بسپارید تا در کمترین زمان ممکن نظافت منزل شما انجام شود.

تمیز کردن منزل در یک فرصت محدود

تمیز کردن منزل در یک فرصت محدود

توانایی تمیز کردن منزل خود را ندارید؟

شاید یکی از مهم ترین مشتریانی که برای تمیز کردن خانه ها خود نیاز به کمک دارند، افرادی هستند که قادر به تمیز کردن منزل خودشان نیستند. این افراد یا از بیماری خاصی رنج می برند و یا به سنی رسیده اند که دیگر قادر به تمیز کردن منزل و بالا رفتن از نردبان نیستند. به هر حال انسان در هر سنی یک توانایی خاصی دارد و بدیهی است که افراد سن بالا قادر به تمیز کردن منزل نیستند.

در این زمان بهترین کار این است که از افراد خبره برای تمیز کردن منزل استفاده کنیم تا بتوانند بدون زحمت انداختن افراد مسن و یا بیمار خانه های ویلایی و یا آپارتمانی آن ها را تمیز کنند و به بهترین شکل به آن ها تحویل دهند.

نظافت انواع خانه ها

نظافت انواع خانه ها

نظافت خانه های ویلایی و پیچیدگی های آن

همانطور که در این مقاله به آن اشاره کردیم، یکی از انواع منزل هایی که کاندیدای تمیز شدن می باشند، منزل های ویلایی هستند. منزل های ویلایی به غیر از اینکه از یک ساختمان تشکیل شده باشند، از یک حیاط کوچک یا بزرگ هم تشکیل شده اند.

شاید بسیاری از افراد قادر به تمیز کردن منزل های ویلایی نباشند؛ چرا که منزل های ویلایی معمولا بزرگ تر از منزل های آپارتمانی هستند و همین موضوع باعث می شود که وقت زیادی برای نظافت منزل ویلایی صرف شود. از طرفی منزل های ویلایی حاوی حیاط هستند. حیاط هم برای تمیز کردن وقت زیادی را طلب می کند. مخصوصا اگر حیاط حاوی درخت و گیاه های خاصی باشد.

نظافت منزل ویلایی پیچیدگی خاصی دارد. افرادی که برای نظافت منزل های ویلایی اعزام می شوند، می بایست که با برنامه ریزی مشخصی شروع به تمیز کردن خانه کنند. البته بسته به نوع خدمتی که برای افراد نیاز است، ممکن است که نظافت منزل های ویلایی زمان کمتر یا بیشتری بخواهد.

به هر حال فردی که برای نظافت منزل ویلایی اعزام می شود می بایست با یک برنامه ریزی مشخصی و بر اساس نیاز فرد خدمت گیرنده، شروع به تمیز کردن خانه ویلایی کند. بسیاری از خانه های ویلایی قدیمی هستند و همین موضوع کیفیت دیوارها و دیگر قسمت های خانه را پایین می آورد. بنابراین، برای تمیز کردن منزل های ویلایی باید دقت بیشتری شود تا اگر نیاز به استفاده از وسایل یا مواد شوینده خاصی بود، حتما فقط از آن مواد استفاده شود تا به بافت خانه آسیب زیادی وارد نشود.

از طرفی معمولا مساحت منزل های ویلایی بیشتر از منزل های آپارتمانی است. همین موضوع توانایی بیشتری را برای تمیز کردن منزل توسط افراد خبره می طلبد و لازم است که افراد در کمترین زمان ممکن و با یک برنامه ریزی درست، نظافت منزل ویلایی را شروع و در نهایت به اتمام برسانند.

نظافت منزل های ویلایی

نظافت منزل های ویلایی

نظافت خانه های آپارتمانی چگونه انجام می شود؟

در دنیای امروزی که بسیاری از خانه های ما ایرانیان به صورت ویلایی است؛ یکی از بیشترین خدماتی که در شرکت نظافتی ارائه می شود، نظافت منزل آپارتمانی می باشد. نظافت منزل آپارتمانی معمولا راحت تر و در زمان کمتری نسبت به نظافت منزل های ویلایی انجام می شود.

دلیل این اتفاق بسیار متنوع است. اولین دلیل این است که منزل های آپارتمانی معمولا کوچک تر از منزل های ویلایی هستند و همین موضوع باعث می شود که زمان کمتری برای تمیز کردن این منزل ها نیاز باشد.

از طرفی منزل های آپارتمانی دیگر حیاط ندارند و نیازی به تمیز کردن حیاط نیست. یکی دیگر از دلایلی که باعث راحت تر شدن تمیز کردن منزل های آپارتمانی می شود، نوع متریال به کار رفته در ساخت منزل های آپارتمانی است. در حال حاضر برای بسیاری از منزل های آپارتمانی از بهترین رنگ های روغنی استفاده می شود. رنگ های روغنی با ساده ترین مواد به راحتی تمیز می شوند و کمترین آسیبی هم به آن ها نمی رسد.

به همین خاطر در صورتی که فرصت کافی برای نظافت منزل آپارتمانی خود را ندارید و از طرفی می خواهید که منزل شما بسیار تمیز و مرتب به نظر برسد، نگرانی را از خودتان دور کنید و کار را به کاردان بسپارید. مطمئن باشید که افراد خبره می توانند در کمترین زمان ممکن و با بهترین خدمات منزل شما را تمیز و پاکیزه به شما تحول دهند.

قیمت نظافت منزل

قیمت نظافت منزل

قیمت نظافت منزل و عوامل موثر بر آن

یکی از سوالاتی که معمولا برای افرادی که قصد دریافت خدمات نظافت منزل را دارند، پیش می آید این است که هزینه نظافت منزل چقدر است؟ به طور کلی هزینه نظافت منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

 • نوع خدماتی که دریافت می کنید: اولین عاملی که می تواند در قیمت نهایی تمام شده نظافت منزل شما اثر بگذارد، نوع خدماتی است که شما دریافت می کنید. در واقع، شما اول از خودتان بپرسید که برای نظافت منزل خود به چه خدماتی نیاز دارید؟ می خواهید فقط راه پله ها و پارکینگ را تمیز کنید؟ می خواهید کسی شستن ظرف های شما را انجام دهد؟ قصد شستن دیوارها را دارید؟ بنابراین، نوع خدمتی که شما دریافت می کنید، در قیمت نظافت خانه شما بسیار تاثیرگذار است.
 • میزان ساعت کار: معمولا تمامی شرکت های نظافتی برای تعیین قیمت نظافت منزل از یک معیار استفاده می کنند. آن هم ساعت کار افراد است. در واقع، هر چه که میزان ساعت های کار افرادی که منزل شما می آیند، بیشتر باشد، قیمت نهایی نظافت خانه شما نیز افزایش پیدا می کند. لذا هر چه خدمات دریافتی شما بیشتر باشد، مدت زمان کار هم افزایش پیدا می کند و قیمت نهایی نظافت خانه شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • فردی که به خانه شما می آید: شاید برای شما جالب باشد که بدانید بعضی از شرکت های نظافتی برای فرستادن خانم ها به منزل شما هزینه بیشتری می گیرند. بنابراین، معمولا هزینه بیشتری برای خانم هایی که مراحل تمیز کردن خانه شما را انجام می دهند، دریافت می شود.
 • نوع شرکت نظافتی: شرکت های نظافتی هر کدام بسته به خدماتی که ارائه می کنند، سال تاسیس و … هزینه مختلفی را برای ارائه خدمات نظافت منزل دریافت می کنند. بنابراین، یکی از عواملی که بر روی قیمت نهایی نظافت منزل تاثیرگذار می باشد، نوع شرکت نظافتی است.

 

چرا باید به یک شرکت نظافتی برای منزل خود اعتماد کنیم؟

بسیاری از افرادی که قصد تمیز کردن منزل خودشان را دارند، سعی دارند که با هر سختی که شده خودشان مراحل تمیز کردن منزل خودشان را انجام دهند؛ چرا که نمی توانند به یک شرکت نظافتی برای تمیز کردن منزل خودشان اعتماد کنند.

خوشبختانه در حال حاضر بسیاری از شرکت های نظافتی که در کشور ایران خدمات ارائه می کنند، توانسته اند اعتماد مردم را به خودشان جذب کنند. اگر شما هم فکر می کنید که فرصت کافی برای تمیز کردن منزل خودتان ندارید، حتما از یک خدمت نظافت منزل استفاده کنید و دغدغه نظافت منزل را در خودتان برطرف کنید. اگر هم هنوز نمی توانید به شرکت نظافتی منزل اعتماد کنید، با ما همراه باشید تا با ویژگی های خدمات نظافت منزل آشنا شوید.

 • نظافت منزل در کمترین زمان ممکن

هیچ کدام از ما علاقه مند نیستیم که خانه خودمان را بهم بریزیم و روزها به دنبال تمیز کردن آن باشیم. همه ما دوست داریم که نظافت منزلمان در کمترین زمان ممکن انجام شود تا بتوانیم به زندگی روزمره خودمان برگردیم. از طرفی اگر مهمان داشته باشیم، می خواهیم که حتما تا قبل از مهمانی خانه خود را تمیز و مرتب کنیم!

همه این دغدغه ها زمانی برطرف می شوند که شما بتوانید در کمترین زمان ممکن کار تمیز کردن خانه خودتان را به اتمام برسانید؛ اما می دانیم که این موضوع تقریبا غیر ممکن است. مخصوصا اگر شما دست تنها باشید!

شرکت نظافتی و خدمات نظافت منزل به شما کمک می کنند تا بتوانید در کمترین زمان ممکن کار نظافت خانه خود را به اتمامی برسانید. بنابراین، اگر فکر می کنید که فرصت کافی برای تمیز کردن خانه ندارید و یا به هر حال به زمان با ارزش خود اهمیت می دهید، کار را به کاردان بسپارید و اجازه دهید که نظافت خانه شما در کمترین زمان ممکن انجام شود.

 • نظافت خانه با کمک نیروهای آموزش دیده و متخصص

دومین دلیلی که لزوم اعتماد شما به یک شرکت نظافتی را پررنگ می کند، نظافت خانه های شما با کمک نیروهای متخصص و آموزش دیده است. بسیاری از افرادی که در شرکت های نظافتی مشغول به فعالیت هستند سال ها در خانه ها کار کرده اند و انواع فوت و فن های تمیزکاری خانه ها را بلد هستند.

شاید شما برای تمیز کردن دیوارهای خانه خودتان به دیوارها آسیب بزنید؛ چرا که نمی دانید از چه روشی و چه مواد شوینده ای برای تمیز کردن خانه خود استفاده کنید؛ اما معمولا نیروهای آموزش دیده و متخصصی که برای نظافت منزل شما اعزام می شوند، تمامی فوت و فن های تمیزکاری منزل شما را بلد هستند. می دانند که برای تمیز کردن منزل شما از چه موادی استفاده کنند و یا چه روشی برای تمیز کردن منزل شما بهتر است.

 • قیمت مناسب در کنار زحمت!

به هر حال تمیز کردن خانه ها هم سختی خاص خودش را دارد. افرادی که برای تمیز کردن منزل های شما اعزام می شوند باید ساعت زیادی را برای تمیز کردن خانه شما وقت بگذارند. از پله ها بالا بروند. از نردبان بالا بروند و …

همه این ها از جمله زحمت هایی هستند که توسط فرد تمیزکار خانه کشیده می شود؛ اما شما در برابر تمامی این زحمت هزینه بسیار کمی را پرداخت می کنید. یکی از مزیت هایی که برای خدمات نظافت منزل وجود دارد، قیمت مناسب است. بنابراین، اگر دغدغه هزینه را دارید، باید به شما بگوییم که واقعا هزینه دریافتی در قبال کاری که برای شما انجام می شود، بسیار ناچیز است.

نظافت منزل مسکونی

نظافت منزل مسکونی

وظیفه تهیه مواد شوینده با شرکت است یا فرد خدمت گیرنده؟

یکی از سوالاتی که معمولا برای افراد خدمت گیرنده نظافت منزل پیش می آید این است که تهیه مواد شوینده برای تمیز کردن منزل بر عهده خود شرکت است و یا فرد خدمت گیرنده؟ به طور کلی خدمات مربوط به هر یک از شرکت های نظافتی متفاوت است. ممکن است که بعضی از شرکت های نظافتی برای تمیز کردن منزل شما وسایل و مواد شوینده لازم را به همراه خودشان بیاورند.

اما معمولا با توجه به اینکه تهیه و حمل مواد شوینده و مواد لازم زیاد هم کار آسانی نیست و افراد نمی توانند برای هر منزل این وسایل را به همراه خودشان ببرند، لازم است که فرد خدمت گیرنده مواد شوینده و وسایل مورد نیاز را برای افرادی که به خانه او اعزام می شود، آماده کند.

در صورتی که نمی دانید چه وسایلی برای تمیز کردن منزل شما مورد نیاز است، حتما با شرکت ارتباط بگیرید و ببینید که نیاز به چه وسایلی می باشد.

نظافت منزل مسکونی و روش های مختلف آن

نظافت منزل مسکونی و روش های مختلف آن

نتیجه گیری

نظافت منزل به غیر از اینکه باعث زیبایی و مرتب شدن منزل ما می شود، باعث دور کردن بسیاری از بیماری ها هم می شود. بنابراین، لازم است که در هر بازه زمانی مختلفی اقدام به تمیز کردن منزل خودمان کنیم. بسیاری از افراد به دلیل مشکلات و دغدغه های شغلی که دارند، فرصت کافی برای نظافت منزل خودشان را ندارند.

بعضی از افراد هم پا به سن گذاشته اند و دیگر قادر به تمیز کردن منزل خودشان نیستند. در این زمان بهترین روش برای تمیز کردن خانه ها این است که از افراد خبره و کاربلد کمک بگیریم. شرکت های نظافتی مختلفی وجود دارند که خدمات نظافت منزل را با قیمت بسیار مناسب ارائه می کنند.

اکر قصد شستن دیوارها، در و پنجره ها، شستن حیاط خانه، تمیز کردن پارکینگ و راه پله ها، تمیز کردن آشپزخانه، شستن ظرف ها و … را دارید، نگران نباشید! شما می توانید با دریافت خدمات نظافت منزل خیال خود را برای تمیز ماندن خانه خود راحت کنید.