نظافت منزل از فعالیت های اصلی ریزه کار می باشد. در هر کجای تهران بزرگ زندگی می کنید می توانید از خدمات نظافت منزل ریزه کار استفاده نمایید. در صورتی که نیاز به نظافتچی خانم و یا نظافتچی آقا دارید ما بهترین گزینه می باشیم.

امروزه به دلیل مشغله فراوان خانواده ، دیگر نمی توان توقع داشت که تمیز کاری منزل توسط اعضای خانواده انجام شود. و با توجه به اینکه نظافت و تمیز کاری موردیست که نیاز به تجربه و تخصص و ظریف کاری دارد، از این رو اکثر خانواده ها خدمات نظافت منزل خود را به شرکت های خدماتی می سپارند.

نظافت منزل تهران

نظافت منزل در تهران

ریزه کار با تعدد شعبات مختلف آماده خدمت رسانی به کلیه مناطق تهران می باشد. از جمله مناطقی که تحت پوشش شرکت خدماتی ریزه کار می باشد عبارتند از:

  • پاسداران
  • قیطریه
  • نیاوران
  • جنت آباد
  • الهیه
  • سعادت آباد

و یا به عبارت دیگر ریزه کار شامل شعبات “نظافت منزل غرب تهران” ، نظافت منزل شرق تهران” ، “شعبه جنوب تهران” و “شعبه شمال تهران می باشد.

چرا نظافت منزل را به شرکت خدماتی بسپاریم

از آنجا که امروزه در خانواده های ایرانی اکثر افراد شاغل به تحصیل و یا کار می باشند، قادر به گذاشتن وقت برای تمیز کاری منزل نمی باشند.

یکی از دلایل دیگر اینست که بعضی از کارهای خانه مانند جابجایی وسایل، شستشوی مبلمان، جابجایی دکوریجات و … نیاز به استفامت بدنی زیادی دارد.

این قبیل کار های از عهده خانم های خانه دار بر نمی آید. از این رو خانم ها می بایستی این خدمات را به شرکت های خدماتی بسپارند.

در ایام نزدیک به اعیاد و مهمانی ها، به علت حجم بالای کار منازل، مشکل کمبود وقت خود را نشان میدهد که در این موارد نیز استفاده از نیروهای خدماتی کمکی لازم می باشد.

هم اکنون با یک تلفن ریزه کار در کنار شماست

۵۳۱۶۲

نظافتچی خانم

نظافتچی های خانم بهترین گزینه برای انجام کارهای ظریف در منزل شما می باشند. خانم ها میدانند چه می گویم. مردان معمولا در انجام کارهای ظریف موفق نیستند.

نظافتچی خانم می تواند خدمات شستشوی ظروف، تمیز کاری لوازم الکترونیکی، شستشوی ظروف دکوری، تغییرات کوچک دکوراسیون و … را به نحو احسن انجام دهد.

برای دریافت نظافتچی خانم سعی کنید چند روز جلوتر اقدام به رزرو نمایید. کمبود نیروهای نظافتی خانم زبانزد خاص و عام می باشد.

 

بهترین شرکت نظافت منزل

نظافتچی آقا

و اما نظافتچی های آقا. مردان با توجه به استقامت و قدرت بدنی بیشتر نسبت به خانم ها، قادر به انجام بهتر خدمات جابجایی اثاثیه منزل، شستشوی مبلمان، نظافت راه پله، نظافت پارکینگ و مشاعات، نظافت پشب بام و دیوار اره پله می باشند.

با این حال معمولا دستمزد نظافتچی آقا کمی کمتر از نیروهای خانم می باشد. سعی کنید در ایام شلوغ سال مانند اعیاد و میهمانیهای ملی، چند روز جلوتر اقدام به رزرو نظافتچی آقا نمایید.

ریزه کار چه خدماتی را ارائه میدهد؟

ریزه کار در سال ۱۳۸۴ با عنوان یک شرکت خدماتی و نظافتی تاسیس گردید. خدمات نظافتی از عمده ترین فعالیت های ریزه کار می باشد.

خدمات ذیل به طور خلاصه کلیه فعالیت های ریزه کار را شامل می شود:

انجام خدمات نظافت منزل در تهران

استارتاپ ریزه کار با داشتن پرسنل مجرب و متعهد، در زمینه خدمات نظافت بهترین خدمات نظافتی را به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می نماید.

رضایت مشتریان ما از هر گزینه ای برایمان مهمتر است. سعی ما بر این است با ارائه بهترین خدمات نظافت منزل، رضایت شما را جلب نماییم.

نیروهای خدماتی ما در تمامی مناطق تهران متمرکز هستند. کافیست با شماره ۵۳۱۶۲ تماس حاصل بفرمایید. در اسرع وقت نزدیکترین نیرو به موقعیت شما ارسال می شود.

تعرفه نظافت منزل

دانستن قیمت خدمات نظافت از حقوق مشتریان می باشد. هستند شرکت هایی که با قیمت های پایین قصد نزدیک شدن به شما را دارند.

ولی خود شما در نهایت از کاری که تحویل میگیرید مطمئنا راضی نخواهید بود. و این موضوع به این دلیل است که امروزه شرکت های فراوانی خود را در قالب شرکت نظافت منزل جا زده اند.

ما با داستن شماره پنج رقمی ۵۳۱۶۲ و سی خط همزمان، در گام اول به شما ثابت کرده ایم که یک شرکت معتبر می باشیم. در قدم بعد کیفیت کار ما باعث می شود که شما مشتری دائمی ما شوید.

قیمت خدمات نظافت منزل بر اساس نوع نظافتچی (خانم یا آقا) کمی متفاوت است. ما هیچ گاه نمی گوییم که  کمترین قیمت را ارائه می دهیم. شعار ما کیفیت کار و رضایت شماست.

ریزه کار برای مشتریان خود ارزش فراوانی قائل می باشد. ما بر این باوریم در صورتی که بخواهیم فعالیت های خود را به صورت حرفه ای ادامه دهیم نیاز به رضایت تک تک شما مشتریان عزیز داریم.

ما سعی می کنم کمترین تعرفه های ممکن را برای خدمات خود وضع کنیم. نظرات شما عزیزان بهترین مشوق برای ادامه فعالیت و ایجاد انگیزه در کارکنان ما می باشد.

منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان می باشیم.

خلاصه اطلاعات
تاریخ رتبه دهی
اطلاعات مورد بررسی
نظافت منزل
رتبه مطلب
51star1star1star1star1star
021-53162