سرویس مبل شویی در منزل یکی از خدمات نظافتچی های حرفه ای ریزه کار می باشد. شستشوی مبل یکی از خدماتی است که اگر به افراد و شرکت های کاردان سپرده نشود می تواند باعث آسیب رساندن به مبلمان شما شود. شرکت خدماتی ریزه کار با استفاده از دستگاه مکانیزه خشکشویی مبل ، بدون نیاز به جابجایی مبلمان و یا وسایل منزل، تمیزی را به مبلمان شما بر می گرداند.

خدمات مبل شویی ریزه کار

خدمات مبل شویی ریزه کار

انواع مبلمان قابل شستشو با دستگاه

اینکه چه نوع مبل هایی بری شستشو با دستگاه مفید می باشند از ذغدغه های همیشگی مشتریان ما می باشد. در پاسخ به این سوال باید گفت تمام مبلمان های دارای قسمت های پارچه ای قابلیت شستشو دارند. که شامل انواع تمام پارچه ، مرکب از چوب و پارچه ، فرفورژه یا ترکیبی از فلز و پارچه و … می باشد. همانطور که احتمالا می دانید قسمت های غیر پارچه ای مانند چوب، فلزات و یا چرم ها قابل شستشو با دستگاه هستند. هر چند روش های دیگر برای این نواع اجناس قابل اعمال می باشد.

قیمت شستشوی مبلمان تمام پارچه بیشتر است؟

با توجه به اینکه مقدار پارچه ی مصرف شده در انواع مبل ها فرق می کند شاید این سوال را بپرسید که اگر مبلمان من از نوع مبل چپندر باشد، یا مبلمان به صورت فرفورژه باشد و یا اینکه تمام پارچه ای ای باشد قیمت شستشوی آنها فرق می کند. در بعضی از موارد هم مبل ها دارای پشتی های اضافی می باشند. آنها چگونه محاسبه می شوند. در جواب این سوال باید گفت که نوع مبلمان در مبل شویی شرکت ریزه کار تفاوتی نمی کند. و قیمت های اعلامی برای یک دست مبلمان هفت نفره بدون پشتی های اضافه می باشد. و در صورت داشتن پشتی های اضافه قیمت شستشوی آنها جداگانه محاسبه می شود.

شستشوی مبل در منزل انجام می گیرد یا کارخانه؟

با توجه به اینکه خدمت شستشوی مبل شامل شستشویی تشک خوشخواب، خشکشویی پشتی و … نیز می شود. تمامی این خدمات با استفاده از دستگاه مبل شویی و معمولا پس از نظافت منزل در خانه یا محل کار شما خشکشویی می شود. اما این مورد دلیل نمی شود که شما بلافاصله بعد از خشکشیی مبل بتوانید از آن استفاده کنید.

 

شستشوی مبلمان در تهران

مبل شویی در منزل و تعرفه شستشوی مبل

با توجه به موارد ذکر شده قیمت شستشوی مبل به موارد زیادی بستگی دارد. از قبیل :

  1. مبلمان شما چند نفره است ( ۵ ، ۷  یا ۹ نفره )
  2. نوع مبلمان شما چیست ( راحتی و یا استیل )
  3. نوع رویه کوبی مبل ( رویه کوبی عادی یا لمسه )
  4. جنس پارچه مبل
  5. پشتی های اضافه یا خدمات سفارش دیگر

مواد شوینده مورد استفاده برای مبل شویی

برای شستشوی مبل معمولا از شامپو فرش استفاده می شود. شامپو فرش بهترین گزینه برای مبل شویی می باشد. البته نوع و جنس آن تاثیر زیادی بر تمیزی مبل دارد. شرکت خدماتی ریزه کار با استفاده از بهترین جنس شامپو فرش ، بیشترین تمیزی را برای مبلمان شما به ارمغان می آورد.

البته دقت داشته باشید که شستشوی مبل با شامپو فرش ممکن است مقداری کثیفی را بر روی مبلمان شما باقی بگذارد. به همین دلیل پرسنل ریزه کار با مخلوط کردن مقداری مواد شیمیایی پاک کننده این مشکل را نیز بر طرف کرده است. البته باید دقت داشت که اگر پارچه مبل دارای حساسیت زیادی باشد نمی شود از مواد شیمیایی لکه بر به مقدار بیشتر از نرمال استفاده کرد. که این مورد باعث آسیب رساندن به پارچه مبل می شود.  پیشنهاد ما این است که انتخاب شوینده را به شرکت خدماتی و مبل شویی ریزه کار بسپارید. نظافتچی های حرفه ای ما بیشترین سعی خود را در جلب رضایت شما به کار می برند.

چه مدت بعد از شستشوی مبل می شود از آن استفاده کرد

به دلیل اینکه مبل ها به روش خشکشویی تمیز می شوند ، شما بعد از گذشت یک یا دو ساعت بدون هیچ مشکلی می توانید از مبلمان خود استفاده کنید. ولی توصیه ما این است که تا چند ساعت از نشستن بر روی مبل ها خود داری کنید. به این دلیل که نم موجود بر روی مبلمان شسته شده به راحتی می تواند میکروب ها و کثیفی ها را جذب کند. هر چند این ناتمیزی های جزئی به چشم دیده نشوند ولی به هر حال باعث می شوند که مبلمان شما در زمان کمتر از گذشته نیاز به شستشو داشته باشد.