امروزه تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران به یکی از پرکاربردترین مشاغل ها به شمار خواهد آمد. به دلیل سازمان دفاعی قدیمی ساختمان ها و قدیمی بودن لوله های فاضلاب در داخل و خارج از ساختمان، با گذشت طول سال های زیاد از ساخت و ساز ساختمان ها و برخی موارد دیگر که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد دست به دست هم داده اند تا امروزه تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران و حومه پرکاربرد باشد. و چه بسا که تکنسین های این کادر مجرب بسیار پر توان و قادر به انجام کار های لوله کشی و فاضلاب و رفع گرفتگی آن ها باشد. شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی ریزه کار در تهران توانسته با چندین سال ارائه خدماتی ارزنده برای شهروندان تهرانی آن ها را در این زمینه همیاری دهد. دغدغه بسیاری از افراد این است تا افراد مجرب و تکنسین های حاذق را در سطح تهران شناسایی کنند تا از تخلیه و گرفتگی لوله ها و چاه خود رهایی یابند. در وهله اول وقتی افراد با گرفتگی لوله ها و یا مشگلاتی نظیر این موارد روبه رو می شوند سعی دارند تا با تلمبه و یا خرید مواد شیمیایی مختلف این گرفتگی ها را باز کنند. در برخی موارد این ابزار فایده هستند اما موقتی خواهد بود و دوباره پس از مدتی این گرفتگی ها مشاهده خواهد شد و هیچ تضمینی برای رفع کامل آن ها نخواهد بود. اما شرکت ریزه کار راه کار های صد در صدی و تضمینی را برایتان به عمل خواهد آورد تا شما از این دغدغه رهایی یابید. در ادامه راه در این مقاله شما را با خدمات کثیر شرکت ریزه کار آشنا خواهیم کرد.

لوله بازکنی با دستگاه های مدرن

خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شرکت ریزه کار

شرکت ریزه کار در تهران توانسته با ارائه خدمات زیر مشگلات شما در زمینه گرفتگی لوله ها و تخلیه چاه را رفع نماید. موارد زیر بخشی از خدمات این شرکت هستند، که با آن ها آشنا خواهید شد.

 • بر طرف کردن گرفتگی لوله های توالت فرنگی و ایرانی
 • رفع گرفتگی لوله های ظرفشویی
 • رفع گرفتگی لوله های حمام، روشویی
 • کفشور پارکینگ
 • کفشور آشپزخانه
 • کفشور بالا پشت بام
 • رفع گرفتگی لوله های سونا، جکوزی و استخر
 • رفع گرفتگی لوله ها و چاه های فاضلاب شهری
 • تخلیه چاه های منازل
 • حفر چاه
 • لای روبی
 • خارج کردن اشیای قیمتی
 • بسته شدن راه فاضلاب

این موارد بخشی از خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی خواهد بود، که اغلب به دلیل اشغال وسیله و قدیمی بودن لوله ها و گذشت چندین سال از عمر آن ها گرفته خواهد شد و تنها راه رهایی از این مشگلات اطلاع به تکنسین های تخلیه چاه و کاربرد دستگاه های مخصوص برای برطرف کردن گرفتگی و باز کردن لوله خواهد بود.

استفاده از بهترین دستگاه های تخلیه چاه و لوله بازکنی ریزه کار

تکنسین های شرکت ریزه کار برای انجام اقدامات خود از بهترین دستگاه ها و متود های پیشرفته که برای گرفتگی های پیچیده و سخت قابل استفاده است به کار خواهند گرفت. دستگاه های بزرگ و کوچک تمام اتوماتیک پیشرفته و برند، فنر های قوی، دستگاه واترجت ها، استفاده از فنر فولادی، دستگاه های ژنراتور برقی و از این قبیل استفاده خواهند کرد. سرویسکاران با توجه به این دستگاه های پیشرفته ای که شرکت در اختیار آن ها قرار داده آموزش های لازم در قبال استفاده و کار با آن ها را تعلیم داده اند. بر طرف کرد و باز کردن راه لوله های سیمانی و بتنی به وسیله دستگاه ژنراتور، استفاده از فنر های فولادی برای گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی و حمام و استفاده از دستگاه لوله تراس برای برطرف سازی راه لوله های پارکینگ و…

 

تخلیه چاه ریزه کار

دستگاه تراکم هوا شرکت ریزه کار

دستگاه تراکم هوا یکی از چند دستگاهی است، که شرکت ریزه کار در اختیار کارمندان خود قرار خواهد داد تا برای تخلیه چاه و لوله باز کنی با استفاده از قدرت بالا و فشار قوی که دارند، به صورت کاملا آسان و با کمترین زحمت لوله های گرفته منازل شما را عاری از هرگونه گرفتگی خواهند کرد. این دستگاه پر کاربرد اغلب در منازل مسکونی بسیار پر کاربرد و مهم خواهد بود.

خصوصیت تکنسین های شرکت ریزه کار در تهران

 • حرفه ای
 • کاردان و با تجربه
 • با اخلاق
 • زحمت کش
 • با صداقت
 • دارای سرعت العمل بالا

این موارد بخشی از خصوصیات مهم این شرکت است. کیفیت کار بالا و تضمینی شرکت ریزه کار تمام اقدامات تخلیه چاه و لوله بازکنی را به بهترین نجو به انجام خواهند رساند این شرکت به صورت شبانه روزی از خدمات شما پشتیبامی می کند. ارائه تمامی خدمات ذیل شد ه در بالا در ۲۴ ساعت شبانه روز. تمامی پرسنل ها دارای سابقه شغلی بیش از ۱۰ سال هستند و بسیار در برخورد با مشگلات حرفه ای عمل می کنند. اعتماد شما به این شرکت و سرویس کاران باعث افتخار این شرکت خواهد بود به همین دلیل سعی و تلاش آن ها در این است تا همیشه بهترین باشند و بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاورند.

علت بوی بد فاضلاب در آپارتمان ها

شاید گاها برایتان پیش آمده باشد، که در آپارتمان منزل خود بوی بدی را استشمام می کنید که بسیار آزاردهنده خواهد بود. این بوی بد نشات گرفته از فاضلاب منازل شما خواهد بود. خراب بودن سیفون آپارتمان ها اغلب باعث ایجاد این بوی بد در آپارتمان می شود. در گذشته به دلیل آپارتمانی نبودن و تعداد کم ساختمان ها، مشگلات تخلیه چاه و لوله بازکنی به مراتب بسیار کمتر از امروزه بوده است. امروزه حداقل در یک ساختمان مسکونی ۲ تا ۳ خانواده در واحد های جدا زندگی می کنند، که لوله های فاضلاب به یک دیگر مرتبط هستند به همین دلیل گرفتگی لوله ها را به وفور مشاهده خواهید کرد. همین گرفتگی ها باعث ایجاد بوی بد خواهند شد پر شدن لوله ها در ساختمان های قدیمی و یا حتی گاها جدید یک معضل بزرگ به حساب می آید و برای از بین بردن این گرفتگی ها و بر طرف کردن بوی بد فاضلاب در آپارتمان ها توصیه ما به شما شهروندان تهرانی تخلیه چاه و لوله بازکنی شرکت ریزه کار است. که با تضمین ۱۰۰ درصد محل زندگی شما را عاری از هر بویی می کنند.

خارج کردن اشیاء از داخل لوله های فاضلاب

طلا، جواهرات، موبایل، ساعت و… از اشیایی هستند، که امکان افتادن آن ها در داخل سرویس بهداشتی (توالت) بسیار اتفاق خواهد افتاد. شاید برخی از افراد افسوس بخورند و از کنار این اشیای گران قیمت به راحتی بگذرند اما بهتر است بدانید شرکت ریزه کار و سرویسکاران تخلیه چاه و لوله بازکنی به راحتی در کمترین زمان ممکن این اشیاء را از داخل فاضلاب با دستگاه های فوق پیشرفته خارج خواهند کرد. اکثر اوقات نیز شاهد این خواهید بود، که در شامپو، صابون در داخل لوله فاضلاب گیر کند و باعث گرفتگی لوله و جمع شدن آب در حمام شود، تکنسین های شرکت ریزه کار با استفاده از دانش و توانمندی های هود همواره آماده خدمت به شما هستند.

راه های ارتباط با شرکت ریزه کار

شهروندلن تهرانی عزیز می توانید از طریق وب سایت و یا پایگاه اینترنتی شبکه شرکت ریزه کار به صورت شبانه روزی توسط کارشناسان مجرب و با اخلاق پی گیر تماس ها و پیام های شما هستند تا پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین در صورت تمایل می توانید با این شرکت تماس حاصل نمایید و جهت مشاوره رایگان سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان با دقت شما را راهنمایی کنند. شما برای شناخت بیشتر و ارتباط بیشتر با این شرکت برای تخلیه چاه و لوله بازکنی می توانید از طریق موارد گفته شده ارتباط داشته باشید.

مناطق تحت پوشش شرکت ریزه کار

تمام نقاط تهران از شمال تا جنوب غرب تا شرق همگی دست به دست هم داده است تا پرسنل های ریزه کار هر چه یریع تر خودشان را در خهر منطقه که هستید به شما برسانند. از جمله مناطق نزدیک تهران نیز پوشش داده خواهند شد. ان ها در هر زمان و در هر نقطه از تهران بزرگ که حضور داشته باشید برای خدمت به شما خودشان را خواهند رساند، اولویت انجام کار با شما عزیزان خواهد بود.