شرکت قالیشویی ریزه کار با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان شغلی در زمینه شستشوی فرش، توانسته نام و برند شرکت ریزه کار را در زمینه شستشو انواع فرش و قالیچه از جنس های مرغوب گرفته تا نا مرغوب، این شرکت را جزو برترین قالیشویی های تهران کند. شرکت قالیشویی ریزه کار در تمامی این سال ها با سعی و تلاش فراوان در جهت به خدمت گیری نیرو‌های جوان و کاردان توانسته ارائه خدمات خود را به بهترین شکل به خدمت شهروندان تهرانی عرضه نماید. در زمان های قدیم به دلیل نبود خانه های آپارتمانی در بیشتر مواقع فرش ها و قالیچه ها توسط افراد منزل شستشو داده میشد اما امروزه به دلیل آپارتمانی بودن واحد های مسکونی اغلب مردم مکانی برای شستشوی فرش های خود ندارند به همین جهت قالیشویی های مختلفی در سر تا سر تهران برای عرضه خدمات روی کار آمدند که شرکت قالیشویی ریزه کار تا به امروز توانسته با سابقه درخشان این کارخانه را از نظر کیفیت و بهره وری در ردیف اول بهترین ها قرار دهد. برای آشنایی بیشتر از روند شستشو فرش ها و خدمات شرکت قالیشویی ریزه کار به شما توصیه خواهد شد ادامه مطالب را از دست ندهید. پس با ما همراه باشید.

ارائه خدمات قالیشویی ریزه کار در تهران

شرکت قالیشویی ریزه کار برای راحتی شما عزیزان و آسایش خاطر خیالتان در طی چند سال گذشته توانسته تا با با بهترین خدماتی که در سر تا سر پایتخت عرضه می کند بهترین ها را برای شما رقم بزند. از مهم ترین خدمات این قالیشویی می توان موارد زیر را نام برد:

 • شستن فرش های ماشینی
 • شستن فرش های دستی
 • رنگ برداری فرش ها
 • از بین بردن لکه های سخت و به جا مانده از گذشته
 • ترمیم مجدد فرش های دستی و ماشینی
 • اضافه کردن ریشه به فرش و یا ترمیم آن ها و ترمیم شیرازه
 • بسته بندی فرش ها
 • جمع کردن فرش ها قبل از شستن و پهن کردن آن پس از شستشو
 • شستشو فرش و تحویل آن در کمتر از ۴ روز
 • شستشو فرش حتی در ایام تعطیل
 • کوچک کردن ابعاد فرش (برش به اندازه دلخواه شما)
 • استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد

این موارد مهم را می توانیم بخشی از مهم ترین خدمات قالیشویی ریزه کار معرفی کنیم. انجام تمامی موارد بالا توسط کارگران و تکنسین های ماهر شرایطی را محیا کرده تا دیگر دغدغه شستشو و ترمیم قالیچه، فرش و موکت های خود را نداشته باشید. شما لایق بهترین ها هستید و با اعتماد به شرکت قالیشویی ریزه کار می توانید از این خدمات لذت ببرید.

 

قالیشویی در تهران توسط شرکت ریزه کار

شستشو فرش های ماشینی قالیشویی شرکت ریزه کار

همانطور که می دانید طراحی فرش های ماشینی کشور ما و کیفیت آن ها از همه جهات بسیار نزدیک به فرش های دستبافت خواهند بود و در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد؛ اما لازم است بدانید که شستشو این فرش ها متمایز از یک دیگر است و همچنین ساختاری که با یک دیگر دارند باعث شده تا فرش های ایرانی جدا از فرش های دستبافت باشند. فرش ها در هر مکانی از جمله منازل از مهم ترین وسیله ها به شمار خواهند آمد که علاوه بر تمیزی زینت خانه نیز به شمار می آید. فرش ها مدت زمان مشخصی برای شستشو ندارند و شستن آن ها بستگی به نگهداری شما دارد. شستن فرش ماشینی به راحتی انجام نخواهد شد بلکه از شیوه ها و شرایطی برخوردار است تا آسیبی به کیفیت فرش نرسد زیرا شستشوی نا درست فرش ماشینی یکی از عللی است که باعث آسیب به فرش و کم شدن عمر آن خواهد شد. فرش ها مدل های مختلفی دارند که هر کدام با توجه به فرایند هایی که دارند در قالیشویی ریزه کار توسط کارگران مجرب و دستگاه های مدرن شستشو، آبکشی و خشک خواهند شد.

شستشو فرش های دستبافت قالیشویی ریزه کار

فرش دستبافت را می توانیم یکی از پر طرفدارترین فرش ها در ایران نام گذاری کنیم. فرش های دستبافت یکی از زیباترین و با کیفیت ترین همچنین مرغوب ترین فرش دستبافت ایرانی است که در کشورمان توسط هنرمندان متخصص بافته خواهد شد. از جمله ایران برخی از کشور های آسیایی دیگر نیز هنری در بافت این فرش ها دارند. فرش های دستبافت علاوه بر این که کیفیت بالایی دارند طرح و رنگ آن باعث شده تا بتوانید منزل خود را به زیبایی با آن ها مزین کنید. هرچقدر فرش های دستبافت ایرانی دارای مرغوبیت و زیبایی منحصر به فردی باشند اما سر انجام پس از گذشت مدت زمانی کثیف خواهند شد و نیاز به شستشو دارند. اغلب قالیشویی ها با سهل انگاری خود و بی توجهی باعث آسیب به فرش های دستبافت خواهند شد اما شرکت قالیشویی ریزه کار تا به امروزه در زمبنه موفقیت های خود شکستی نخوردند و محبوبیت زیادی در جمع کثیر شهروندان تهرانی دارند. این قالیشویی با شستشو و دقت لازم در امر شستن فرش های دستی خیالتان را از سالم بودن و تمیز شستن آن ها راحت خواهد کرد تا با خیالی راحت فرش های خود را به آن ها بسپارید.

رنگ برداری فرش ها توسط قالیشویی ریزه کار در تهران

در اغلب موارد گاه پیش خواهد امد که ریختن برخی مواد رنگی و یا چسبی بر روی فرش باعث ایجاد شکل نا متعارف و رنگی شدن فرش خواهد شد. مواردی مانند رنگ های شیمیایی، رنگ های جوهری، رنگ های نقاشی، قیر، چسب و… باعث تغییر رنگ بر روی طرح های فرش خواهند شد که زیبایی را از آن خواهد گرفت به همین دلیل قالیشویی ریزه کار توانسته در یک دهه گذشته با استفاده از با کیفیت ترین مواد و بهترین پرسنل ها رنگ برداری را به راحتی انجام دهند تا زمینه فرش شما طرح و رنگ خود را از دست ندهد و زیبایی فرش از بین نرود. ارائه این خدمات با استقبال بسیاری از مردم روبه رو رو شده است زیرا فرش ها به دلیل آسیب پذیری بالا و واکنش سریع در برخورد با مواد شیمیایی و رنگ های جوهری سریعا عکس العمل نشان خواهند به همین دلیل این خدمت قالیشویی ریزه کار توانسته مشکل بسیاری از افراد را در این زمینه حل نماید.

 از بین بردن لکه های سخت و قدیمی با قالیشویی ریزه کار

لکه گیری نیز شامل یکی از خدمت های بسیار مهم قالیشویی ریزه کار خواهد بود. فرش ها در طراحی و بافت از رنگ های متنوعی پدید خواهند آمد که این روز ها رنگ روشن (کرم) طرفداران خاص خود را دارد. رنگ های روشن اغلب زودتر کثیف خواهند شد و یکی از مشکلاتی که گریبانگیر ان ها خواهد بود لکه ها هستند. لکه هایی که آثار بدی را از خود بر روی فرش بر جای خواهند گذاشت و همین امر سبب خواهد شد تا زیبایی فرش تا حدود زیادی از بین برود. شرکت قالیشویی ریزه کار در طی چند سال اخیر با توجه به پیشرفتی که در عرصه شستشو فرش داشته توانسته با توجه به اقدامات نوین لکه گیری، شما را از شر لکه های سخت و قدیمی خلاص کند. لکه هایی که بر اثر موارد مختلف ممکن است پدید بیابد مانند لکه های قیر، لکه های چربی غذا، نفت، روغن، زغال، مرکب، روغن و رنگ های سیاه و… که بسیار لکه های سفت و سختی را از خود به جا می گذارند. تمامی این موارد توسط قالیشویی ریزه کار از بین خواهد رفت و حتی لکه های قدیمی که مدت زمان بسیاری از آن گذشته باشد نیز تا حد امکان توسط پرسنل های شستشو فرش ریزه کار از بین می رود. قالیشویی ریزه کار علاوه بر شستشو در اقدامات لکه بر داری نیز تبحر خاصی خواهند داشت.‌

ترمیم فرش های مختلف با قالیشویی ریزه کار

پس از گذشت زمان های طولانی امکان پارگی فرش و یا ضعیف شدن یک قسمت از فرش وجود دارد. در برخی موارد شاهد هستید که فرش ها بر اثر شستن و یا جا به جایی ها با سهل انگاری دچار زخمی شدن یا همان پارگی خواهند شد. قالیشویی ریزه کار پس از دریافت فرش های شما، توسط متخصصین با تحریه آن ها را برای ترمیم به کار خانه خواهند برد و پس از ترمیم و شستشوی مناسب آن ها را همانند روز اول تحویل شما خواهند داد. ترمیم فرش یکی دیگر از تخصص تکنسین های ماهر قالیشویی ریزه کار در تهران خواهد بود در ادامه برای شناخت بیشتر و خدمات دیگر این کارخانه با ما همراه باشید.

ترمیم ریشه و ترمیم شیرازه قالیشویی ریزه کار

قالیشویی ریزه کار با ارائه ترمیم ریشه و شیرازه توانسته در جلب و رضایت مشتری گامی بلند در این راستا بر دارد. این کارخانه در جهت رضایت مندی شما مشتریان عزیز و رفاه خال شما خواستار این بود تا تمامی خدمات فرش را از شستشو تا ترمیم در این شرکت انجام شود تا شما دغدغه ای از جانب فرش های خود نداشته باشید. ریشه فرش و شیراه دور اطراف فرش را از قسمت های اصلی و مهم فرش دانست که در نگاه اول توجه هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد. پس اگر فرش و قالیچه تان نیاز به ترمیم دارد قالیشویی ریزه کار علاوه بر شستشو این کار را برایتان انجام خواهد داد.

بسته بندی فرش ها پس از شستشو

قالیشویی ریزه کار پس از خدمات عالی شستشو فرش ها و موکت ان ها را در بسته بندی های پلاستیکی با آرم و مارک شرکت خدماتی ریزه کار بسته بندی خواهد کرد. بسته بندی یکی از مواردی است که پس از شستن و خشک کردن فرش ها برای مشتری بسیار حائز اهمیت خواهد بود تا از هر گونه گرد و خاک و الودگی دور بماند. این شرکت فرش ها را در پلاستیک های بزرگ فرش خواهد گذاشت تا با خاطری جم و آسودگی خیال در صحت سلامت و تمیزی، فرش را تحویل شما دهند. علاوه بر تمیزی این کار باعث جلب و رضایت مندی مشتری نیز خواهد شد که قالیشویی ریزه کار از هیچ کاری آن را دریغ نخواهد کرد.

جمع اوری فرش ها در محل و منزل با پرسنل قالیشویی ریزه کار

زمانی که با قالیشویی ریزه کار برای شستشوی فرش ها تماس حاصل کردید. پرسنل ها در کمتر از یک ساعت وقتی که شما معین می کنید به منزل و یا محل مورد نظر آمده و تمامی فرش هایتان را جمع اوری خواهند کرد و سپس بعد از شستشو نیز ان ها را تحویل و در قسمت های مختلف برایتان پهن خواهند کرد.

شستشو فرش ها در کمتر از ۴ روز

شستن تمامی فرش های شما در هر فصلی که درخواست کردید در کمتر از ۴ الی ۵ روز انجام خواهد شد و مدت زمان بیشتری را صرف شستشو نخواهند کرد. شستن فرش ها با کیفیتی فوق العاده بالا در مدت زمان بسیار کم، تمام این اوامر توسط قالیشویی ریزه کار انجام خواهد شد؛ و نگرانی برای مدت زمان های طولانی در شیتشو فرش خود نداشته باشید.

شستشو فرش حتی در ایام تعطیل

شما می توانی از طریق وبگاه اینترنی و یا تماشگس تلفنی در ایام تعطیل نیز فرش هایتان را برای شستن به قالیشویی ریزه کار اعزام کنید. پرسنل های این قالیشکیی تمام وقت در تمام روز هاط هفته بی وقفه در حال رسیدگی به درخواست های شما هستند و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد. پس نگران ایام تعطیل نباشید اگر شاغلید و تمیز کردن منازل خود را در روز های تعطیل برنامه ریزی کردید نگرانی از جانب تحویل فرش به قالیشویی ریزه کار نداشته باشید.

کوچک کردن فرش در اندازه های دلخواه

اگر فرشی را خریداری کردید و برای مساحت قسمت های مختلف منزلتان مانند اتاق خواب بزرگ بود می توانید اندازه آن را تا جایی که مدنظرتان است انتخاب کنید تا توسط پرسنل ها برش و مجددا شیرازه و ریشه داده شود. ابعاد های مختلف برش فرش فقط با قالیشویی ریزه کار در مناطق مختلف تهران، شمال تهران تا جنوب تهران از غرب تا شرق تمامی مناطق تحت پوشش قالیشویی ریزه کار خواهد بود.

استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد

شستشوی فرش ها با عالی ترین مواد شوینده و استاندارد مطابق با بهترین برند های فروش در بازار انجام خواهد شد. مواد عالی در کیفیت و شفافیت فرش تاثیر مستقیمی خواهد گذاشت. استفاده از بهترین مواد شوینده توسط قالیشویی ریزه کار باعث خواهد شد تا فرس هایتان علاوه بر پاکیزگی بوی خوشی را نیز با خود به همراه داشته باشد و لطافت و نرمی آن حس خوب زندگی را به شما دهد. مواد مرغوب و با کیفیت از طول عمر فرش نمی کاهد و باعث نظافت و تمیزی بیشتر فرش خواهد شد.