شرکت خدماتی نظافتی ریزه کار اعزام سرایدار خود را با بالاترین کیفیت سرایداری جهت ساختمان های تجاری،مسکونی، برج ها و … جهت امور مربوطه اعزام می کند. استخدام سرایدار بعد از مصاحبه چند مرحله ای و بررسی عدم سابقه اعتیاد و یا سوء پیشینه انجام می شود و همچنین مدارک لازم و ضمانت کاری از نیروی خدماتی به منظور افزایش امنیت و جلوگیری از هرگونه آسیب یا مشکلی در محل خدمت دریافت می شود. نیرو های اعزامی از طرف شرکت خدمات نظافت ریزه کار نیروهای ایرانی با تجربه اموزش دیده اراسته وقت شناس و مودب هستند.

امروزه در اکثر ساختمان های بزرگ مانند مجتمع های مسکونی، اماکن تجاری، برج ها و … حضور سرایدار برای حفظ امنیت و انجام کارهای نظافتی امری بسیار ضروری است. این موضوع مهم سبب شده است که صاحبان یا افرادی که به نوعی با این ساختمان ها سر و کار دارند، به دنبال استخدام سرایدار مطمئن و مسئولیت پذیر باشند. شرکت ریزه کار که یکی از شرکت های خدماتی با تجربه و سرشناس در تهران است، پیدا کردن سرایدار قابل اعتماد و کاربلد را بسیار آسان کرده است. این شرکت بهترین نیروهای خدماتی را در مجموعه خود دارد که همه آنها بعد از پشت سر گذاشتن مراحل مختلف گزینش، به نیروی کار ریزه کار محلق شده اند. برای این که بیشتر درباره شرکت نظافت خدمات ریزه کار و وظایف سرایدار بدانید، پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب را بخوانید تا از حضور بهترین سرایدار در مجموعه خود بهره مند شوید.

اعزام سرایدار و نیروی ثابت در تمام نقاط تهران

چگونگی استخدام نیروی سرایدار در ریزه کار

شرکت ریزه کار معتقد است که رضایت و اعتماد مشتریان به ریزه کار، به نیروی خدماتی این مجموعه نظافتی بستگی دارد. به همین خاطر برای این که رضایت تمام مشتری های خود را جلب کند، در انتخاب نیروهای خدماتی و از جمله سرایدار بسیار دقیق و حساس است. ریزه کار ابتدا درباره عدم سوء پیشینه و اعتیاد متقاضیانی که برای انجام کارهای خدماتی و سرایداری به این مجموعه مراجعه کرده اند، تحقیق می کند و بعد از این که مطمئن شد متقاضیان نیروی کار، هیچ گونه سابقه کیفری و مصرف مواد مخدر ندارند. از آنها مدارک شناسایی معتبر و ضمانت کاری را دریافت می کند. علاوه بر این موارد شرکت خدمات نظافت ریزه کار نیروهای خدماتی را از لحاظ سلامت جسمی و توان کاری، مورد تست قرار می دهد.

تمام نیروهای خدماتی ریزه کار ایرانی، قابل اعتماد، مسئولیت پذیر، آراسته و مرتب، مودب و خوش رفتار، آموزش دیده و وقت شناس هستند. پس با خیالی راحت برای انجام کارهای نظافتی و امنیتی ساختمان های خود، از ریزه کار بخواهید تا سرایدار و نیروی ثابت مورد نیاز شما را اعزام کند.

لازم است بدانید که شرکت خدمات نظافت ریزه کار به منظور بالا بردن کیفیت سرایداری توسط نیروهای خود، آموزش های خاصی برای آنها در نظر گرفته است که هر چند وقت یکبار جهت انجام کارها به بهترین نحو ممکن توسط آنها این کلاس های آموزشی را برای آنها برگزار می کند. در این کلاس ها وظایف و حد و حدود سرایدار نیز مشخص می شود. با تمام این موارد احتمال نارضایتی شما از نیروهای اعزامی ریزه کار به حداقل می رسد. با این حال در صورت کوچکترین نا رضایتی از عملکرد سرایدار اعزام شده به مجموعه خود، فقط کافی است که با این مجموعه خدماتی تماس بگیرید. ریزه کار فوراً یکی دیگر از بهترین نیروهای خود را برای انجام کارهای نظافتی و امنیتی نزد شما می فرستد.

وظایف سرایدار از دیدگاه ریزه کار

همانطور که در ابتدای متن اشاره کردیم، وظیفه اصلی سرایدار حفظ امنیت و انجام نظافت ساختمان ها است. البته این یک تعریف کلی از وظایف سرایدار است. برای این که از جزئیات وظایف سرایداری که به محل شما اعزام کردیم، مطلع شوید در این بخش به طور کامل به شرح وظایف این نیروی خدماتی می پردازیم:

یکی از اصلی ترین وظایف هر سرایداری حفظ امنیت اساختمان یا مجتمع است

سرکشی مداوم از بخش های مختلف ساختمان مانند راه پله، پارگینگ آسانسور، لابی، طبقات، پشت بام و … جهت نظافت و گزارش هر گونه  مشکل

در یک مجتمع سرایدار وظیفه گزارش اطلاعات و تخلفات را از سوی اعضای آن مجتمع به هیئت مدیره بر عهده دارد

اعلام تذکرات و گزارش های اعلام شده از سوی هیئت مدیره به اعضای ساختمان

پرداخت به موقع کلیه قبض های ساختمان

انجام کلیه کارهای اداری مربوط به ساختمان

آبیاری، هرس، چیدن علف های هرز، نظافت و بقیه کارهای مربوط به فضای سبز و باغچه ساختمان

پیگیری و دریافت شارژ از کلیه اعضای ساکن در واحدهای ساختمان

روشن و خاموش کردن به موقع چراغ های حیاط، ورودی، پارکینگ و لابی ساختمان

حضور به موقع در محل نگهبانی لابی مجتمع و کنترل بر همه رفت و آمدها و گزارش موارد مشکوک به مدیر مجتمع

در فصل زمستان در صورت بارش برف وظیفه برف روبی بخش های بیرونی، پارکینگ حیاط مجتمع را بر عهده دارد

سرکشی به پشت بام مجتمع جهت بررسی خرابی کولرها و هر گونه خرابی دیگر

برداشتن به موقع کیسه زباله از جلوی درب هر یک از واحدهای ساختمان و انتقال آن به بیرون

حضور به موقع در تمام ایام و ساعات در مجتمع

روغن کاری و محکم کردن پیچ ها و دستگیره ها

آشنا بودن با نحوه استفاده از سیستم های اطفاء حریق چرا که احتمال آتش سوزی در هر ساختمان یا مجتعی وجود دارد و سرایدار لازم است در این مواقع به جا و درست عمل نمایید تا از ا ایجاد خسارت مالی و جانی پیشگیری شود.

آیا سرایدار نظافت داخل واحدهای مسکونی را بر عهده دارد

همانطور که در قسمت وظایف سرایدار مطالعه کردید، برای نظافت داخل واحدهای ساختمان و انجام کارهای شخصی افراد وظیفه ای تعیین نشده است. در صورتی که سرایدار زمان انجام این کار را داشته باشد، با هماهنگی مدیر ساختمان می توان این درخواست را از او داشت. البته توجه داشته باشید که خدشه ای نباید به وظایف اصلی سرایدار وارد شود و از طرفی به خاطر کمک او در کارهای شخصی باید هزینه ای بایت جبران به او پرداخت کنید.

وظایف سرایدار در ایام تعطیلات طولانی مدت

یکی از مواردی که در بحث امور سرایداری مجتمع ها اهمیت دارد، این است که در ایام تعطیلات نوروز یا دیگر ایام تعطیل بیشتر ساکنین واحدها در مجمتع حضور ندارند، بنابراین سرایدار موظف است در تمام این ایام به صورت شبانه روزی مراقب امنیت ساختمان باشد، چرا که احتمال سرقت در این مواقع بسیار زیاد است. شرکت خدمات نظافت ریزه کار به این مهم بسیار توجه دارد و به خوبی سرایدارهای خود را در این زمینه توجیه کرده است. پس هیچ گونه نگرانی بابت این مسئله نداشته باشید و به تعطیلات خود برسید.

قرارداد سرایدار چه مدت اعتبار دارد

مدت زمان قرارداد با سرایدار طبق آن چیزی که در ماده ۴۰ قانون تملک آپارتمان ها بیان شده است، حدود سه ماه است. مدیر ساختمان در صورتی که از عملکرد و رفتار سرایدار راضی باشد، می تواند این قرار داد را تمدید کند. چنان چه مدیر و اعضای ساختمان از نحوه برخورد و عملکرد سرایدار راضی نباشند، می توانند نسبت به اخراج او اقدام نمایند.

 

اعزام نیروی سرایدار از سوی ریزه کار چه مزایایی برای شما دارد

همانطور که می می دانید سرایدار با انجام وظایف خود به بهترین شکل ممکن، تاثیر زیادی بر ایجاد آرامش مجتمع و ساختمان های بزرگ دارد. بنابراین فردی که مسئولیت سرایداری را بر عهده گرفته است باید از جنبه های مختلفی مورد آزمایش قرار بگیرید. انجام این کار واقعاً برای شما امری مشکل است و از طرفی شاید حتی وقت کافی برای آن نداشته باشید. بهترین کار ممکن برای استخدام یک سرایدار مسئولیت پذیر و کاربلد، این است که از یک شرکت خدمات نظافت بخواهید این نیروی ثابت و مفید را برای شما اعزام کند.

ریزه کار که سابقه درخشان در اعزام نیروهای نظافتی به تمام نقاط تهران را دارد، این اطمینان را به شما می دهد، سرایداری را که به ساختمان شما اعزام می کند از هر لحاظ مطمئن و قابل اعتماد است. در واقع ریزه کار با اطمینانی که از نیروهای خود دارد، مسئولیت کارهای آن را بر عهده می گیرد.

یکی از مزیت های مهم درخواست سرایدار از ریزه کار برای شما این است که نیازی به توضیحات شرح وظایف سرایدار و چگونگی عملکرد او ندارید، چرا که شرکت خدمات نظافت ریزه کار قبلاً در مجموعه خود تمام این موارد را برای سرایدار شرح داده است و بعد از این که صد درصد از عملکرد آنها مطئمن شد، نسبت به اعزام آنها اقدام می نماید.

اعزام نیروی ثابت سرایداری

چنان چه در اعزام نیروی ثابت و سرایدار به مجتمع خود خواسته ای داشته باشید ما با کمال میل پذیرای آن هستیم و در اسرع وقت نیروی درخواستی شما را اعزام می کنیم.

شرکت خدمات نظافت ریزه کار خدمات متنوعی در زمینه تامین نیروی نظافتی و کلیه خدمات نظافتی دارد. در صورت هر گونه سوال و درخواستی می توانید از طریق شماره های تماس ذکر شده با این مجموعه در تماس باشید.

شرکت خدمات نظافت ریزه کار این ضمانت را به شما می دهد در صورت هرگونه نارضایتی از سرایدار اعزامی امکان تغییر آن بدون هیچ گونه وجهی را دارید.