اگر تجربه نظافت محیط های وسیع را داشته باشید حتما متوجه شدید که جارو های خانگی از پس این کار بر نمی آیند و سختی نظافت را دو چندان می کنند همچنین با شرایط فعلی بازار هم خرید جارو برقی های بزرگ هزینه زیادی را در بر داشته و این موضوع غالبا منجر به خرید جاروبرقی های صنعتی با کیفیت پایین می شود ، در حالی که شما می توانید با صرف هزینه ی کمتر جارو برقی های صنعتی را اجاره کنید و از مشکلاتی همچون نگهداری ، تعمیر و سرویس آن عبور کنید.

کاربرد جاروبرقی صنعتی

جارو برقی صنعتی

جاروبرقی های صنعتی نسبت به سایر جارو های مکش بالاتری داشته و در مدت زمانی طولانی تری می توان از آنها استفاده نمود. سرعت کار با این جارو ها بیشتر بوده و به راحتی مخزن آنها پر نمی شود ، این جارو ها معمولا از نوع آب و خاک هستند یعنی توانایی مکش آب را نیز دارند. از آنجایی که این جارو ها برای کاربرد های صنعتی ساخته می شوند ارتفاع سیم و لوله انتقال آنها بسیار مناسب است.

 

اجاره جاروبرقی صنعتی

جارویی که اجاره می کنید باید متناسب با فضای کاری شما انتخاب شود . ممکن است محل کار شما وسعت بالایی داشته باشد در این صورت شما باید از جارو های بزرگ استفاده کنید یا ممکن است محل استفاده شما در معرض رطوبت با آب باشد در این صورت شما باید به اجاره جاروبرقی صنعتی آب و خاک فکر کنید.

شما می توانید برای سفارش جاروبرقی صنعتی مناسب با ما تماس بگیرید. نحوه محاسبه مبلغ اجاره ی جارو برقی صنعتی روزانه است و هزینه ی اولیه بسته به نوع جارو تعیین می گردد.

اجاره جاروبرقی سطلی

اجاره جارو برقی صنعتی

بسیاری از تولیدی ها و کارخانه ها هر چند وقت یک بار نیاز به نظافت محل کار یا انبار خود پیدا می کنند اما به علت وسعت محیط به مشکل بر می خورند ، بهترین گزینه برای این افراد استفاده از جاروبرقی صنعتی است ، اما بدلیل اینکه نیاز آنها به جارو برقی صنعتی برای نظافت در طول سال یک یا دو بار است تن به این هزینه نداده و سختی کار را به جان می خرند ، درحالی که با اجاره جارو برقی صنعتی می توانند مشکل هزینه بالا و کمبود مخزن جاروبرقی معمولی راحل کنند.

برای اجاره جاروبرقی صنعتی (سطلی) می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۵۳۱۶۲

۰۹۱۹۷۰۵۹۵۲۲

 

کرایه جارو برقی صنعتی آب و خاک

یکی از مشکلات جارو کردن محیط های وسیع این است که باید ابتدا محل نظافت را خشک نمود و سپس اقدام جارو کشیدن کرد در این راستا ریزه کار اقدام به اجاره جاروبرقی صنعتی آب و خاک کرده که باعث حل مشکل خیس بودن زمین و جدا نشدن برخی زباله از زمین می شود. این جارو ها به دلیل مکش بالای خود و دارا بودن سری مخصوص می توانند غبار هایی که با آب مخلوط شده و سپس خشک شده اند را نیز جدا کنند.

 

اجاره ی جاروبرقی صنعتی با قدرت بالا

برخی از محیط هایی که در آن جارو برقی صنعتی استفاده می شود زباله هایی با جرم بالا دارند که هر جاروبرقی ای توانایی مکش آنها را ندارد این امر افراد را مجبور به اجاره جاروبرقی های صنعتی با توان بالا می کند. این جارو برقی ها بسیار قدرتمند بوده و توان مکش نخاله های ساختمانی را نیز دارند ، اما علاوه بر مزیت بالا این جارو ها مشکلاتی هم دارند از جمله وزن بالای آنها حمل  و نقلشان را سخت کرده و سر صدای زیادی نیز به همراه دارند.

 

چرا نباید از جاروبرقی خانگی برای محیط های بزرگ استفاده کرد؟

جاروبرقی های خانگی حتی اگر قدرت زیادی داشته باشند در متراژ بالا دچار مشکل می شوند زیرا طراحی این جارو ها به گونه ای است که فضای کمی را اشغال کنند به همین دلیل اجزای آن نزدیک به هم قرار دارند و حرارت تولید شده در موتور رفته رفته باعث ذوب شدن قطعات الیکتریکی داخل جارو می شود. ضمن اینکه ظرفیت این جارو ها پایین است و با تاخیر تخلیه می شوند که این مسئله باعث تولید حرارت بیشتر در موتور می شود.